ثبت وبینار

 تا اطلاع ثانوی برگزاری وبینار رایگان است

سوالات پر تکرار 

آیا ثبت وبینار در گیلارو رایگان است؟ در حال حاضر بلی

چطور میتونم از سیستم استفاده کنم ؟ در قسمت راهنما سایت می توانید آموزش های لازم را هم برای مدرس و هم برای مشارکت کننده ببینید.

امکان کار کردن با سیستم قبل از برگزاری وبینار وجود دارد؟ بله شما میتوانید پس از ایجاد وبینار هر لحظه که خواستید وارد پنل خود شوید.

آیا امکان بارگزاری فایل های PDF و PowerPoint و دیگر مدیا ها را دارم؟ بله، ما پیشنهاد میکنیم قبل از برگزاری وبینارفایل های خود را بارگزاری و تست کنید. 

حداقل و حداکثر تعداد شرکت کنندگان چقدر است؟ محدودیت روی تعداد شرکت کنندگان وجود ندارد. از 1 نفر تا 1000 نفر

محدودیتی روی تعداد برگزاری وبینار دارم ؟ زمانی که وبینار خود را برگزار میکنید میتوانید به دفعات و جلسات از برگزای وبینار در سیستم خود استفاده کنید.

چند ساعت میتونم وبینار برگزار کنم ؟ برای برگزاری وبینار محدودیت زمانی ندارید. اما پیشنهاد میکنم بیشتر از دو ساعت نشود. 

کاربران و مشارکت کنندگان من چطور میتوانند در وبینار شرکت کنند؟ شما میتوانید آدرس دوره و وبینار خود را پس از ایجاد به کاربران خود بدهید. و همینطور میتوانند آموزش را در این قسمت راهنما مشاهده کنند.

کارمزد برگزای وبینار چقدر هست؟ در حال حاضر هیچ مبلغی بابت کارمزد از وبینار های شما کسر نمی گردد.

سرعت اینترنت برای برگزار کننده و مشارکت کننده چقدر هست؟ بیشترین چیزی که نیاز دارید سرعت آپلود اینترنت برای برگزار کننده با حداقل 512 کیلو بیت بر ثانیه است. 

برگزاری وبینار با چند مدرس امکان پذیر است؟ بله

با موبایل میتوانم وبینار برگزار کنم ؟ بله و هم میتوانید همزمان با موبایل خود تصویر و صدا را ارسال کنید. با کامپیوتر شخصی تصاویر و فایل خود را ارائه کنید.

آیا امکان پرداخت مستقیم مبلغ به حساب بنده هست؟ گیلارو مسئولیت برگزاری وبینار را دارد. پس تا پایان وبینار این امکان وجود ندارد.

تیم توسعه و تحقیق گیلارو