0

آموزش ساخت اکانت گوگل | استفاده از تمامی سرویس های گوگل 2022

آموزش ساخت اکانت گوگل | استفاده از تمامی سرویس های گوگل 2020 | ساخت Google Gmail
بازدید 647

گوگل مجموعه بسیار عظیمی که خیلی ها به نام موتور جستجو یا اکانت جی میل آن را می شناسند. اما باید بدانید که کار گوگل فقط به این سرویس ها ختم نمی شود. در اصل امکانات بسیاری دارد که در اینجا برای شما خیلی از سرویس های مهم آن را نام می بریم.
برای جستجو مطالب و محتوا برای شما سرویس سایت Google Search مورد نیاز است. در صورتی که بخواهید یک ایمیل داشته باشید از سایت Gmail.com استفاده می کنید. برای آنکه محتوای خود را در یک فضای آنلاین و یا ابری ذخیره کنید تا در هر جا که اینترنت باشد دسترسی داشته باشید.

از Google Drive استفاده می کنید. اگر بخواهید تقویم داشته باشید که هم در گوشی هم در موبایل از آن استفاده کنید. سرویس Google Calendar به کار شما می آید. برای استفاده از شماره تماس و اطلاعات مخاطبان خود سرویس Google Contacts مورد استفاده قرار می گیرد.

در صورتی که گوشی با سیستم عامل آندروید داشته باشید. میتوانید از سرویس گوگل پلی Google Play برای استفاده از اپلیکیشن های خود استفاده کنید. و همینطور برای ذخیره کردن عکس های که با موبایل میگیرید از سرویس Google Photos استفاده کنید. این امکانات تقریبا حداقل سرویس های بود که برای شما نام برده ایم. حالا برای استفاده از تمامی این سرویس ها نیاز است تا یک اکانت گوگل داشته باشید. و در ادامه ما به شما نحوه ساخت اکانت گوگل را توضیح خواهیم داد.

مراحل ساخت اکانت گوگل  

برای شروع ساخت اکانت گوگل به لینک زیر مراجعه کنید.

https://accounts.google.com/signup

مرحله ایجاد حساب کاربری گوگل Create Your Google Account

همانطور که مشاهده میکنید صفحه ای با نام Create Your Google Account مواجه می شوید در این قسمت باید اطلاعات و نام ایمیل خود را وارد کنید. به طور مثال ما در Fires Name نام را Gilaro نوشته ایم و در Last Name نام خانوادگی را Service نوشته ایم.

یک نام کاربری که همان ادرس ایمل شما می شود را انتخاب کنید. در اول ما نام را به Gilaro نوشته ایم و بعد بخاطر اینکه این ایمیل در قبل وجود داشته به نام Gilaroservice تغییر دادیم. که آدرس ایمیل گوگل ما در آخر شد GilaroService@Gmail.com

حالا نوبت به رمز عبور میرسد که باید دوبار آن را تکرار کنید. Password زمانی که یک رمز عبور انتخاب کردید بر روی دکمه Next کلیک کنید.

آموزش ساخت اکانت گوگل | استفاده از تمامی سرویس های گوگل 2020 | ساخت Google Gmail

مرحله خوش آمد گویی شما به گوگل Gilaro, Welcome To Google

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید با پیغام Gilaro, Welcome To Google مواجه خواهید شد. در اینجا از شما اطلاعات شخصی مثل شماره موبایل Phone Number خود را وارد کنید. در قسمت بازگردانی Recovery Email Address آدرس ایمل دیگر خود یا ایمیل یکی از دوستان نزدیک خود را بدهید تا در صورت فراموشی رمز به آن ادرس ایمل بزند.

در قسمت پایین تر از شما میخواهد که تاریخ تولد خود را وارد کنید. توجه داشته باشید در صورتی که تاریخ تولد خود را نمی دانید میتوانید به سایت Time.ir مراجعه کنید. و تاریخ تولد شمسی خود را به میلادی تبدیل کنید. در اخر گزینه ای به نام Gender از شما میخواهد که جنسیت خود را مشخص کنید. و در انتها بر روی گزینه Next کلیک کنید.

آموزش ساخت اکانت گوگل | استفاده از تمامی سرویس های گوگل 2020 | ساخت Google Gmail

مرحله تایید شماره تلفن شما Verify Your Phone Number

در این مرحله گوگل از شما میخواهد که تایید کنید این شماره تماس برای شما است. تا در صورت تایید اکانت گوگل برای شما یک شماره شش عددی ارسال کند. تا مشخص شود این شماره برای شما است یا خیر و شما باید بر روی گزینه Send کلیک نمایید تا به مرحله بعد بروید.

آموزش ساخت اکانت گوگل | استفاده از تمامی سرویس های گوگل 2020 | ساخت Google Gmail

مرحله دوم تایید شماره تلفن شما Verify Your Phone Number

پس از آنکه شما تایید کردید که شماره تلفن خود را درست وارد کردید گوگل برای شما یک شماره ارسال می کند. حالا باید به گوشی موبال خود نگاه کنید تا شماره شش رقمی را در وب سایت وارد کنید. در تصویر سمت راست شماره ارسال شده را مشاهده می کنید که بر روی گوشی دریافت شده حالا باید شماره را وارد کنید. توجه داشته باشید در صورتی که پیامک برای شما ارسال نشده از گزینه Call Instead استفاده کنید. حالا بر روی دکمه Verify کلیک کنید. تا به مرحله بعد بروید.

آموزش ساخت اکانت گوگل | استفاده از تمامی سرویس های گوگل 2020 | ساخت Google Gmail

مرحله پیشنهاد برای استفاده های بیشتر Get More From Your Number

در اینجا میتوانید از سرویس های دیگر اکانت گوگل سرویس استفاده کنید. در صورتی که مایل باشید میتوانید تایید کنید. یا اینکه فعلا از این مرحله بگذرید در صورتی که مایل نیستید بر روی دکمه Skip کلیک کنید. و یا بر روی دکمه Yes I’m in کلیک کنید. و به مرحله بعد بروید.

آموزش ساخت اکانت گوگل | استفاده از تمامی سرویس های گوگل 2020 | ساخت Google Gmail

مرحله شرایط و حریم خصوصی Privacy and Terms

در این قسمت از شما میخواهد که قوانین و شرایط حریم خصوصی اکانت گوگل را مطالعه کنید و اسکرول را تا پایین بکشید تا دکمه پذیرفتن و انصراف نمایان بشه در صورتی که شرایط را می پذیرید بر روی دکه I agree کلیک کنید. تا به مرحله بعد بروید.

آموزش ساخت اکانت گوگل | استفاده از تمامی سرویس های گوگل 2020 | ساخت Google Gmail

مرحله پایانی و خوش آمدگویی به سرویس Welcome, Gilaro Service

در این قسمت کار ساخت اکانت شما تمام شده و همانطور که در قبل اشاره کردیم میتوانید از هزاران سرویس گوگل استفاده کنید. در سمت راست بالا مشاهده میکنید که میتوانید از نقشه جستجو ویدیو یوتیوب ، گوگل پلی استور و … استفاده و مدیریت کنید. امید واریم که این آموزش مورد نظر برای شما کاربری باشد. در صورتی که پیشنهاد و نظراتی دارید در قسمت نظرات برای ما بنویسید و ما از پیام های شما استفبال خواهیم کرد.

آموزش ساخت اکانت گوگل | استفاده از تمامی سرویس های گوگل 2020 | ساخت Google Gmail

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.