67

چگونه از بلاک اینستاگرام خارج شویم | نحوه خارج شدن از بلاک | اطلاع از محدودیت ها

چگونه از بلاک اینستاگرام خارج شویم
بازدید 28732

بلاک اینستاگرام و راه کار های خروج از بلاک شدن در اینستاگرام اگر این مطلب را میخوانید به احتمال زیاد جز افرادی هستید که توسط اینستاگرام مسدود شده اید. و نمیتوانید برای پست ها لایک یا کامنت بگذارید. در ابتدا باید از نحوه استفاده اصولی اینستاگرام آشنا شوید. چرا که اینستاگرام در تلاش و به دنبال راحتی و بازخورد مناسب برای کاربران خود می باشد. تا استفاده کننده گان به راحتی بتوانند در این شبکه اجتماعی به تعامل برسند. و هر روز این شبکه اجتماعی با الگوریتم های مناسب در حال تغییرات هستند. اینکه ایسنتاگرام از الگوریتم های خود توضیحاتی نمیدهد یک سیاست را دنبال می کند. اما این الگوریتم ها قرار نیست به افرادی که به نحوه اصولی از این شبکه اجتماعی استفاده می کنند صدمه بزند.

اینستاگرام از کاربران خود می خواهد که به صورت استاندارد افراد با هم در حال تعامل باشند. افرادی در این شبکه اجتماعی برای سو استفاده کردن کاربران وجود دارند که میتواند باعث آزار دیگر کاربران شوند. از این رو اینستاگرام برای اینکه دست افراد سود جو و اسپمر به حریم خصوصی کاربران دیگر صدمه نزند را کوتاه میکند. اصولا گاها پیش می آید که شما هم جز قربانیان ایسنتاگرام به دلیل رعایت نکردن قوانین. شما را جریمه کند.

اینستاگرام سعی بر آن داشته که کیفیت خدمات و سرویس های خود را روز به روز بهینه کند. حال اگر شما این استاندارد ها را رعایت نکنید حریمه خواهید شد. و در صورتی که اشتباهات شما ادامه دار باشد اینستاگرام شما را جریمه بیشتری خواهد کرد. انواع جریمه های که اینستاگرام میکند. اجازه نمیدهد که شما لایک یا کامنت بگذارید.

چگونه از بلاک اینستاگرام خارج شویم

چگونه از بلاک اینستاگرام خارج شویم

آموزش درخواست خارج شدن از بلاک اینستاگرام

برای خارج شدن از بلاک اینستاگرام برای شما به صورت مرحله مرحله و تصویری توضیح خواهیم داد. برای خارج شدن به دو مدل هم برای گوشی های آیفون و هم اندروید توضیح خواهیم داد. در مدل های زیر میتوانید متن مورد نظر در رابطه با بلاک شدن 

قالب های متنی برای  ارسال درخواست رفع بلاک 

متن بلاک لایو Block Live Instagaram
Hi, l’ve noticed that my Instagram account has been suspended. I don’t know? The reason for this blockage, but you should know that l’m a real person.
I can’t leave the living, Would you please recheck my suspension.
Thanks.
متن بلاک هشتگ Block Hashtag
Hi, l’ve noticed that my Instagram account has been suspended. I don’t know? The reason for this blockage, but you should know that l’m a real person.
My hashtags are not visible, Would you please recheck my suspension.
Thanks.
متن بلاک اکشن Block Action
Hi, l’ve noticed that my Instagram account has been suspended. I don’t know? The reason for this blockage, but you should know that l’m a real person. Would you please recheck my suspension.

روش خارج شدن از بلاک اینستاگرام از طریق گوشی موبایل اندروید

شماره یک – بر روی گزینه همبرگری منو سمت راست کلیک کنید.

شماره دو – بر روی گزینه Setting کلیک کنید. 

شماره سه – بعد از باز شدن منو Setting بر روی Help کلیک کنید.

روش خارج شدن از بلاک ایسنتاگرام از طریق گوشی موبایل اندروید

شماره چهار – در قسمت Help برای شما گزینه ای به نام Report a Problem وجود دارد بر روی آن کلیک کنید.

شماره پنج – به صورت پاپ آپ صفحه ای برای شما باز می شود و بر روی Report a Problem کلیک کنید.

شماره شش – از پیام پاپ اپی که برای شما اطلاع می داد به چه علت بلاک شدید اسکرین شات گرفته و تصویر را آپلود و ضمیمه کنید.

شماره هفت – متن مورد نظری که بخاطر آن باک شدید از قالب های که برای شما آماده کردیم استفاده کنید.

شماره هشت – بر روی دکمه Submit کلیک کنید تا پیام شما به دست مسئولان اینستاگرام ارسال شود.

روش خارج شدن از بلاک ایسنتاگرام از طریق گوشی موبایل اندروید

روش خارج شدن از بلاک اینستاگرام از طریق گوشی موبایل اپل آیفون

شماره یک – بر روی دکمه همبرگری منو سمت راست کلیک کنید.

شماره دو – حالا در منو بر روی گزینه Setting کلیک کنید.

شماره سه – بر روی گزینه Help کلیک نمایید تا به قسمت راهنما وصل شوید.

روش خارج شدن از بلاک ایسنتاگرام از طریق گوشی موبایل اپل آیفون

شماره چهار – در این قسمت بر روی گزینه Report a Problem کلیک کنید. 

شماره پنج  – حالا یک پاپ آپ به شما نمایش داده می شود بر روی گزنه Something isn’t Working کلیک نمایید.

شماره شش –متن مورد نظری که بخاطر آن باک شدید از قالب های که برای شما آماده کردیم استفاده کنید.

شماره هفت – بر روی دکمه Send کلیک کنید تا در خواست شما ارسال شود.

روش خارج شدن از بلاک ایسنتاگرام از طریق گوشی موبایل اپل آیفون

برای بلاک نشدن در اینستاگرام چه باید کرد؟

برای بلاک نشدن در اینستاگرام باید از فعالیت های غیر واقعی پرهیز کنید. در ادامه ما به شما توضیح خواهیم داد که چگونه فعالیت داشته باشید. اول از همه باید در رابطه با محدودیت های اینستاگرام آشنا شوید. مثل حداکثر پیج های را که میتوانید فالو کنید یا تعداد فالو کردن در زمان مشخص و استفاده ار هشتگ ها و تعداد هشتگ ها و پر کردن اطلاعات کاربری شما باعث می شود که اینستاگرام شما را از کاربر اسپم و غیر اسپم تشخیص دهد.

تعداد فالوینگ‌های هر پیج ۷۵۰۰ عدد.
سقف فالو در اینستاگرام در ساعت ۶۰ پیج.
تعداد لایک در ساعت ۳۵۰ عدد.
حداکثر تعداد آنفالو در ساعت ۲۰۰ پیج.
تعداد هشتگ در زیر هر پست ۳۰ عدد.
تعداد کاراکترهای کامنت و کپشن ۲۲۰۰ کاراکتر.
نام کاربری فقط ۳۰ کاراکتر.
توضیحات Bio در پیج ۱۵۰ کاراکتر

به خاطر داشته باشید که اگر در یک روز میخواهید تمام پیج های را که لایک نکردید در یک زمان فعالیت کنید. باعث می شود که اینستا شما را ربات اسپم تشخیص دهد. پس پیشنهاد می کنیم که این اصول رعایت کنید. در صورتی که رعایت نشود دوباره اینستاگرام شما را جریمه خواهد کرد.

چگونه از بلاک اینستاگرام خارج شویم - اصطلاحات اینستاگرام

چگونه از بلاک اینستاگرام خارج شویم – اصطلاحات اینستاگرام

اصطلاحات اینستاگرام

بد نیست اصطلاحات اینستاگرام را بدانید تا برای بهتر عمل کردن در اینستاگرام به مشکل نخورید. آنچه که باید در مورد اصطلاحات اینستاگرام بدانید تا یک باز خورد خوب را از خودتان نشان بدهید

لایک (Like)
لایک کردن در اینستاگرام به این معناست که شما از چیزی خوشتان آمده است و می‌خواهید این توجه و علاقه‌تان را نشان دهید. در این حالت از لایک استفاده می‌کنیم. چنانچه بخواهید ببینید چه کسانی پست‌های شما را لایک کرده‌اند، می‌توانید به نوتیفیکیشن‌های خود مراجعه کنید.
شما می‌توانید تمام پست‌های اینستاگرام و حتی کامنت‌ها را لایک کنید.
اگر پست یا کامنتی را لایک کردید و به هر دلیلی پشیمان شدید، می‌توانید آنرا آنلایک کنید.

کامنت (Comment)
کامنت (Comment) به معنای “اظهارنظر کردن” است. در اینستاگرام نیز هنگامی که بخواهید نظر خود را در مورد یک پست بیان کنید، می‌توانید زیر همان پست کامنت بگذارید. دقت کنید که این کامنت‌ها توسط همه قابل دیدن است و امکان پاسخ (reply) به کامنت شما وجود دارد.

پست (post)
هر عکس یا ویدیوی جدیدی که در اینستاگرام آپلود کنید، یک پست اینستاگرام محسوب می‌شود. تمام پست‌های شما در صفحه پروفایل اینستاگرام‌تان نمایش داده‌می‌شود و تمام پست‌های جدیدی که فالوورهایتان به نمایش می‌گذارند، در فید شما قابل مشاهده است.

فالو (follow)
فالو در لغت به معنای “دنبال کردن” است. اصطلاح فالو به این معنی است که شما علاقه‌مندید پست‌ها و فعالیت‌های شخص خاصی را دنبال کنید. بنابراین می‌توانید به پیج او بروید و او را فالو (follow) کنید. اگر فالو کنید و شما را اکسپت کند، می‌توانید تمام پست‌های او را ببینید و هر پست جدیدی که می‌گذارد، در صفحۀ home شما نشان داده می‌شود. همچنین شما با فالو کردن اشخاص مختلف می‌توانید ببینید که آنها چه پست‌هایی را لایک کرده‌اند و یا کامنت گذاشته اند.

فالوور (follower)
follower در لغت به معنای دنبال کننده یا تعقیب کننده است. هنگامی که شما پیج کسی را دنبال یا فالو می‌کنید، شما به فالوورهای آن پیج اضافه می‌شوید. در مقابل تمام کسانی که پیج شما را فالو (دنبال) می‌کنند نیز به فالوورهای پیج شما می‌پیوندد.

K (کا) در فالوور و فالووینگ
K به معنای هزار است و اینستاگرام در بخش فالووینگ و فالوور صفحات از آن استفاده می‌کند. برای مثال اگر صفحه‌ای ۴٫۵K فالوور داشته باشد، در واقع ۴۵۰۰ دنبال کننده دارد. در این وضعیت ارقام دهگان به بعد نمایش داده نمی‌شود.

دایرکت (Direct)
Direct به معنای “مستقیم و بی‌واسطه” است. دایرکت در اینستاگرام شبیه ارسال مسیج خصوصی می‌ماند. در حقیقت هنگامی که شما می‌خواهید صرفا شما و شخص مورد نظر متن پیام شما را ببینید، می‌توانید از دایرکت (ِDirect ) استفاده کنید. البته در این قسمت قابلیت ساختن گروه نیز وجود دارد.
دایرکت به نوعی همان قسمت پیام رسان اینستاگرام می‌باشد.

کپشن (caption)
کپشن به صورت کلی به نوشته‌ای می‌گویند که زیر یک عکس در کتاب، روزنامه یا برنامۀ تلویزیونی آورده می‌شود. در اینستاگرام نیز به نوشته‌ای که در توضیح عکس می‌آورید کپشن (caption) می‌گویند.

فالویینگ (Following)
following در لغت به معنای پیروی یا تقلید است. وقتی شما دیگران را فالو می‌کنید، در قسمت فالویینگ (following) می‌توانید آنها را مشاهده کنید. در مورد بقیه پیج‌ها نیز به همین صورت است. فالویینگ هر پیج تعداد کسانی است که توسط آن پیج فالو شده‌اند.

فید (Feed)
فید در اینستاگرام اولین صفحه‌ای است که هنگام وارد شدن به اینستاگرام با آن روبرو می‌شوید. در این صفحه می‌توانید جدیدترین استوری‌ و پست‌های فالوورهایتان را مشاهده کنید. در حقیقت این فید در صفحۀ home شما نشان داده می‌شود.

استوری (story)
Storyدر لغت به معنای “داستان گفتن و روایت کردن” است. استوری از قابلیت‌های پرطرفداری است که در سال ۲۰۱۷ به اینستاگرام اضافه شد. این قابلیت به این صورت است که شما می‌توانید برای مدت ۲۴ ساعت عکس یا ویدویی (با محدودیت ۱۵ ثانیه) را با فالوورهای خود شر کنید. این عکس یا ویدیو بعد از ۲۴ ساعت خود به خود حذف می‌شود. اگر می‌خواهید این استوری را نگه دارید می‌توانید آنرا به بخش highlight اضافه کنید. در استوری اینستاگرام امکان لایک وجود ندارد و کامنت‌های فالوورها تنها توسط خود شما قابل دیدن است. در حقیقت شما می‌توانید ببینید که چه کسانی استوری شما را دیده‌اند و کامنت‌هایتان را بخوانید.
استوری دارای قابلیت های گوناگونی برای ادیت تصاویر و ویدیو است که باعث محبوبیت بیشتر آن شده است. همچنین در آپدیت‌های جدید اینستاگرام قابلیت نظرسنجی نیز به استوری اینستاگرام اضافه شده است.

لایو (live)
live به معنای پخش زنده است. در اینستاگرام نیز لایو (live) در همین معنی به‌کار می‌رود. شما به صورت زنده و بدون محدودیت زمانی می‌توانید فیلم بگیرید و با فالوورهای خود به اشتراک بگذارید. تمام کسانی که در حال دیدن لایو شما در اینستاگرام هستند می‌توانند لایک کنند و به صورت آنلاین کامنت بگذارند. این کامنت‌ها توسط تمام فالوورهای شما قابل دیدن است. درست مانند استوری، لایو نیز بعد از ۲۴ ساعت خودبه‌خود حذف می‌شود، مگر اینکه آن را به هایلایت (highlight) اضافه کنید.

نوتیفیکیشن (Notification)
notification در لغت به معنی “اطلاعات رسمی دربارۀ موضوعی” است. در اینستاگرام این اصطلاح به تمام فعالیت‌هایی مربوط می‌شود که دیگران در مورد پیج و پست‌های شما انجام می‌دهند. مثلا هنگامی که پستی از شما را لایک می‌کنند، کامنت می‌گذارند یا قصد دارند شما را فالو کنند، تک تک این موارد به صورت نوتیفیکیشن‌های مجزا به شما گزارش می‌شود.

هشتگ (Hashtags)
به زبان ساده هشتگ، برچسبی است که برای دسته‌بندی و به اشتراک گذاری پست‌ها به کار می‌رود. استفاده از هشتگ باعث می‌شود که به راحتی بتوانید تمام محتواهای متفاوت (فیلم، عکس، ویدیو و…) که در مورد یک موضوع خاص وجود دارد را پیدا کنید. هشتگ صرفا مخصوص به اینستاگرام نیست، بلکه در توئیتر، پینترست و فیس‌بوک نیز وجود دارد. مثلا اگر شما می‌خواهید عکس‌های طبیعت را ببینید می‌توانید با سرچ کردن #طبیعت عکس‌های زیادی با این عنوان پیدا کنید.

استفاده از هشتگ فوق‌العاده راحت است. کافی است پیش از هر چیزی که می‌خواهید بنویسید از یک علامت “#” استفاده کنید. هم‌چنین این هشتگ‌ها را در موارد مختلفی می‌توانید استفاده کنید. مثلا در کامنت‌‌ها و زیر پست‌هایتان.

اکسپلور (Explore)
اکسپلور اینستاگرام (یا همان Explore اینستاگرام!) صفحه‌ای است که پست‌هایی از صفحات سراسر دنیای اینستاگرام (چه آن‌ها را فالو کرده باشید و چه نکرده باشید) را برایتان نمایش خواهد داد. این پست‌ها طبق فعالیت‌های قبلی شما انتخاب می‌شوند و از الگوریتم‌هایی که برای دنبال کردن فعالیت شما در اینستاگرام تعبیه شده است، پیروی می‌کنند. البته این الگوریتم تنها به عملکرد شما وابسته نیست، بلکه فعالیت دوستان‌تان را نیز زیر نظر می‌گیرد.

منشن (mention)
منشن (mention) در لغت به معنای “اشاره کردن، ذکر کردن و نام بردن” است. دقیقا به همین معنا اگر بخواهید در اینستاگرام به نام کسی اشاره کنید، از این قابلیت استفاده می‌کنید. مثلا تصور کنید که یک عکس مشترک با دوست‌تان گرفته‌اید و می‌خواهید به حضور او در عکس اشاره کنید یا می‌خواهید یک نفر را از چیزی آگاه کنید، در این حالت می‌توانید او را منشن کنید.
برای mention کردن کافی است از یک علامت “@” پیش از آیدی اینستاگرام شخص مورد نظر استفاده کنید. از این قابلیت هم در کپشن‌ها و هم در کامنت‌ها می‌توانید استفاده کنید.

تگ (Tag)
تگ (tag) در لغت به معنای “برچسب زدن و علامت زدن” است. تگ دقیقا معادل آنلاین برچسب‌ است. گاهی شما در عکس‌های اینستاگرام قصد دارید افراد داخل عکس را معرفی کنید و به نام آنها اشاره کنید، در این حالت می‌توانید از قابلیت تگ کردن استفاده کنید. برای تگ کردن کافی است از @ قبل از آیدی ایسنتاگرام افراد استفاده کنید.

نظرات کاربران

 •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. مهدی سلطانی گفت:

  پخش زنده بلاکم چجوری آزاد بشم

  1. گیلارو گفت:

   پیشنهاد اول : به طور کل نباید به مدت ۴۸ ساعت لایک و کامنت بذارید.
   پیشنهاد دوم : میتونید با یک بار فالو کردن پیج اصلی اینستاگرام تست کنید
   لینک پیج اصلی اینستاگرام
   https://www.instagram.com/instagram/

 2. سعید مومنی گفت:

  من متوجه نشدم چطوری از بلاک لایو در بیام ؟ میشه راهنمایی کنید

  1. گیلارو گفت:

   همانطور که در بالا اشاره شده بسته به نوع گوشی خود مراحل را انجام دهید و پیغام زیر را بنویسید
   متن بلاک لایو Block Live Instagaram
   Hi, l’ve noticed that my Instagram account has been suspended. I don’t know? The reason for this blockage, but you should know that l’m a real person.
   I can’t leave the living, Would you please recheck my suspension.
   Thanks.

 3. کیان مقدم گفت:

  واقعا مطلب خوبی بود مرسی مرسی مرسی

 4. Emrah گفت:

  سلام
  من پیج بالای دویست کایی دارم که هر روز بین پانصد تا هزارتا هم رشد داشت و لایک خیلی خوبی میگرفتم اما بهو با کاهش لایک مواجه شدم و ظاهرا پیجم توی اکسپلورر نمایش داده نمیشه و ریچ هم به شدت کاهش پیدا کرده و نه تنها پیجم رشد سابق رو نداره در حال کاهش هم هست دلیلش رو نمیدونم چرا این اتفاق افتاده میتونید کمکم کنید؟

  1. گیلارو گفت:

   وقتی هشتگ‌های شما تاثیر چندانی در سهولت یافتن مطالب از سوی کاربران نداشته باشد طبیعتا پست‌ها لایک و کامنت کمتری دریافت خواهند کرد. shadow ban یا ممنوعیت سایه یعنی مسدود کردن مطالب کاربری خاص در شبکه‌های اجتماعی به طوری که مطالب این کاربر به جز فالوورهای شما برای هیچ کاربر دیگری نمایش داده نمی‌شود. یکی دیگر از ویژگی‌های الگوریتم shadow ban عدم اطلاع کاربر از محدودیت اعمالی بر پروفایلش است.

  2. حسین گفت:

   شدو بن شدی ، اگه خواستی ما میتونیم رفعش کنیم @whosein1

 5. امیر گفت:

  سلام ، لایو اینستاگرام من مسدود شده و بشدت نیاز به کمک دارم ، راهنمایی شما به دیگران رو انجام دادم ولی درست نشد

  1. گیلارو گفت:

   متن بلاک لایو Block Live Instagaram را طبق آموزش ارسال کنید و تا مدت ۷۲ ساعت اصلا تست نکنید چون دوباره در چرخه اسژم قرار میگیرید

 6. عادل گفت:

  سلام . لایو اینستام تصویر طرف مقابل رو دارم . منتهی صفحه من کاملا سیاه می افته و فقط صدام میره؟ یعنی بلاک شدیم؟ نت هم خوبه.

  1. گیلارو گفت:

   در زمان بلاک شدن شما نمی توانید لایو را اجرا کنید.
   به احتمالا خیلی زیاد اپلیکیشن شما با سیستم عامل گوشی دچار مشکل شده است. پیشنهاد می کنیم یک بار اپلیکیشن اینستاگرام را پاک کنید و دوباره نصب کنید
   در قسمت دسترسی ها دسترسی میکروفون و دوربین را در زمان نصب به اپلیکیشن بدهید.

 7. عادل گفت:

  ممنون از پاسخگویی، منتهی این کار رو ک گفتید انجام دادم چند بارم. منتهی نشد. سیستم عامل گوشیمم اندروید ۵ هستش. تو این اوضاع لایو دونفره ام نباشه دیگه خیلی رو مخه. ظاهرا قسمت نیست.

  1. گیلارو گفت:

   اصولا ایسنتاگرام روی هر ورژن اندروید و ای او اس یک سری وژن دارد و به شما اجازه نمی دهد که نسخه جدید را به روز رسانی کنید.

 8. سعید گفت:

  سلام
  من تو لایو بلاک شدم و نمیتونم لایو بزارم
  این متن رو نوشتم
  متن بلاک لایو Block Live Instagaram
  Hi, l’ve noticed that my Instagram account has been suspended. I don’t know? The reason for this blockage, but you should know that l’m a real person.
  I can’t leave the living, Would you please recheck my suspension.
  Thanks.
  ولی پیام میاد که آپلود نشد و مجدد اقدام کنید و مجدد که باز اقدام میکنم باز میزنه اپلود نشد.
  میشه راهنمایی کنید
  مرسی

  1. گیلارو گفت:

   لطفا سطح دسترسی های اپلیکیشن ایسنتاگرام را باز کنید.
   جهت این کار به قسمت تنظیمات اپلیکیشن مراجعه کنید

 9. saghar گفت:

  سلام من یه مدته نمیتونم لایوهای سیو شده رو ببینم و در ضمن گوشی من چون قدیمیه نمیتونم دیگه اینستاگرامم رو اپدیت کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. گیلارو گفت:

   با توجه به بروز رسانی های جدید اینستاگرام بعضی از قابلیت ها روی نسخه های قدیمی از کار افتادن.

 10. عبدالله بنی آدم گفت:

  سلام
  من گزارش مسدود شدن لایو اینستاگرام رو فرستادم ولی متأسفانه نمیدونستم که نباید تا ۷۲ ساعت درخواست لایو بدم و بارها درخواست لایو دادم.
  چه کار باید کنم؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. گیلارو گفت:

   جهت رفع بلاک اینستاگرام از قالب متن بلاک لایو Block Live Instagaram با توجه به آموزش مراحل را طی کنید و درخواست خود را ارسال کنید.
   تا ۷۲ ساعت تست نکنید. تا شما را به عنوان ربات یا اسپمر شناسایی نکند.

 11. مهدی ایرانی گفت:

  سلام
  در قسمت استوری گزینه لایو ناپدید شده
  چیکار باید کنم

 12. امیر خدابخش گفت:

  سلام. نمیتونم لایو و زنده در اینستاگرام برم و احتمالاً بلاک شدم.چطور میتونم مجدداً لایو رو شروع کنم یا از بلاک خارج بشم ممنونم

  1. گیلارو گفت:

   نسخه گوشی شما اگر اندروید قدیمی هست در نسخه های قدیمی این امکان حذف شده است.

 13. Ali گفت:

  سلام لایو من بلاک شده
  میتونم استوری بزارم طی این ۷۲ ساعت یا باید اونم نزارم ؟

  1. گیلارو گفت:

   بله برای استوری گذاشتن مشکلی ندارید

 14. محمدحسین قنبری گفت:

  سلام
  وقت بخیر
  من یک سوال داشتم در رابطه با فالوو و آنفالووی الگوریتم اینستا که مشخص کرده:
  سقف فالو در اینستاگرام در ساعت ۶۰ پیج.
  حداکثر تعداد آنفالو در ساعت ۲۰۰ پیج.
  من در پیج خودم مثلا ۱۰۰۰ تا فالوور دارم و شروع کردم در طول زمانی یک ساعت و بلکه حتی بیشتر ۱۳۰ نفز آنفالو کردم . گذاشتم یکی دو ساعت گذشت و مجدد در طی یکساعت و نیم ۱۲۰ نفر دیگر آنفالو کردم. روز بعد مجدد همین شکل تقریبا عمل کردم که یکدفعه پیام اومد پیج من تا مثلا فلان تاریخ بلاک شده و حتی نمیتونم پست هم بگذارم.
  در یک پیج دیگر تقریبا همین کار رو انجام دادم. اما فقط بلاک شد ولی امکان پست گذاشتن داشتم. خب من که از الگوریتم اینستا خارج نشدم. بلکه خیلی هم کمتر آنفالو انجام دادم در یک ساعت. از یک ربات هم استفاده کردم. در پیج اول همون چند روز اول بلاک کرد. اما در پیج دوم. هیچ مشکلی نبود و ربات کار خودش رو انجام دادم. جون یک بسته ۱۰۰۰ فالوری از یک سایت خریده بودم و ۱۰۰۰ کاربر رو به پیج دوم اضافه کرد. من سوال شد برام اینستا چرا در یک پیج اونطور برخورد کرد و در یک پیج دیگر تقریبا با همون فعالیت یک برخورد دیگر. آیا الگوریتم پیچیده تری وجود دارد. من برای انکه پیجهایی که دارم کلا بسته نشه هم ربات رو غیر فعال کردم و هم اینکه دیگر خودم قصد دارم فالوو و آنفالو انجام ندم (شاید تا ده روز ) ممنون میشم راهنمایی کنید. متشکرم

  1. گیلارو گفت:

   ببینید سعی کنید رفتار شما مثل یک ربات نباشد یعنی هر ساعت یک تعداد هر چقدر رفتار شما بر اساس زمان بندی یکی باشد سیستم اینستاگرام شما را به عنوان یک ربات شناسایی می کند. توجه داشته باشید که اینستاگرام با ماشین لرنینگ کار می کند. یعنی هر روز در حال تغییر رفتار و الگوریتم است. تنها کاری که شما باید انجام بدید. این هست که یک رفتار تکراری انجام ندید تا شبیه به یک ربات زمان بندی شده باشد.

 15. پیمان گفت:

  سلام لایو اینستا من بلاک شده نسخه هم بروز هست گوشی s10+ برای رفعش چکار باید کرد

  1. گیلارو گفت:

   طبق قالب ها برای اینستاگرام مشکل خودتان را ارسال کنید

 16. علی گفت:

  سلام لایو اینستاگرام من بلاک شده طی این ۷۲ ساعت یا بیشتر میتونم پست بزارم؟یا میتونم استوری چک کنم ؟ویا استوری بزارم ؟ و اینکه حتما در این ساعت مشخص شده از بلاک در میام ؟

  1. گیلارو گفت:

   پیشنهاد میکنیم فعالیتی انجام ندید

 17. غزاله گفت:

  سلام بلاک من تا امروز بوده اما از بلاک خارج نشده چیکار باید بکنم

  1. گیلارو گفت:

   اگر درخواستی ارسال نکردید باید یکی از قالب های رفع بلاک را ارسال کنید.
   اگر هنوز جواب نگرفته ایید مجددا این کار را انجام دهید و منتظر بمانید

 18. حسین گفت:

  سلام لایو من بلاک شده ولی در توضیحاتش زمان رفع بلاک رو ننوشته

  1. گیلارو گفت:

   باید یکی از قالب های بالا در آموزش را انجام بدید

 19. masoud jork گفت:

  سلام ، من شمارش استوری هام از ۱۰۰۰ عدد بیشتر نشان نمیده ، الان ۲۴ ساعت اینجوری شده ، درصورتی ک من ۲ هزارتا بازدید میخورم ، چرا نشون نمیده؟

  1. گیلارو گفت:

   یک بار نرم افزار را پاک کنید مجددا نصب کنید

 20. EM گفت:

  سلام،من الان۱ماهه ویدئو بلاک شدم،هیچ مشکلی برای کامنت،لایک،استوری،پست عکس ندارم ولی هنگام پست ویدئو بلاک میشم،چندین ویدئو مختلف هم امتحان کردم ولی بازم بلاک میشم،باید چیکار کنم؟

  1. گیلارو گفت:

   به احتمال خیلی زیاد ویدیو های شما دارای موزیک های هست که در قانون کپی رایت اینستاگرام وجود دارند و نمی توانید استفاده کنید

 21. EM گفت:

  و اینکه موقعیکه ک میخوام گزارش مشکل رو بفرستم خطایی میده که گزارش رفع اشکال اپلود نشد،چندین بار امتحان کردم ولی بازم فرستاده نمیشه

  1. گیلارو گفت:

   نسخه نرم افزار را اپدیت کنید

 22. ابوالفضل گفت:

  سلام لایوم بلاک شده اون متن رو هم ارسال کردم پاسخی دریافت نکروم ایا راه حل دیگری وجود داره؟

  1. گیلارو گفت:

   گاهی وقت ها زمان زیادی طول می کشد از ۷۲ ساعت تا ۲ هفته اگر نشد مجدد متن درخواست را ارسال کنید

 23. amir ali70 گفت:

  سلام، میشه پیچی که بطور کامل توسط اینستاگرام مسدود شده رو بازیابی کرد؟روشش رو میگید

  1. گیلارو گفت:

   اگر اینستاگرام مسدود کرده باشد خیر امکان بازیابی وجود ندارد

 24. فرزام ابوفاضلی گفت:

  تایید نهایی برای دریافت گزارش به من نداد اینستا

 25. امید گفت:

  سلام لایو زنده ندارم وقتی پیام هم برای اینستا ارسال کردم گفت اپلود نشده دوباره امتحان کردم بازم همونو جواب داد چیکار کنم

  1. گیلارو گفت:

   نسخه نرم افزار خود را به روز رسانی کنید

 26. سعید گفت:

  وقتی وارد لایو کسی میشم نه کادر کامنت برایم نمایش داده نمیشه نه میتونم اون لایک های قلب مانند که بقیه میفرستن رو ببینم ، بقیه کامنت میزارن هم نمیتونم ببینم . صفحه همه لایوام همینجوری شده از دیشب . مشکل چیه

  1. گیلارو گفت:

   نرم افزار را پاک کنید مجدد نصب کنید

 27. وحید گفت:

  من نمی توانم لایو باز کنم بعد از زدن دکمه لایک این پیام میاد:از اشتراک گذاری ویدیو زنده مسدودشد چگونه می توانم رفع کنم

 28. سحر گفت:

  سلام اینستای من کاملا بروزه .. ولی بازم متن و عکسی که برای رفع مشکل میفرستم براشون اپلود نمیکنه..چه کنم؟ ممنون

 29. هدی گفت:

  سلام
  من وقتی لایو زنده میزارم بعد از پایان فقط گزینه حذف ویدیو و IGTV دارم و لایوم همان موقع ناپدید شده و ۲۴ ساعت قابل پخش نمیمونه که کسانی که آفلاین بودن بعد بتونن ببینند
  لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم. نسخم هم به روزرسانی کردم ولی اصلا قابلیت پخش مجدد یا share نمیاد براش

  1. گیلارو گفت:

   قبل از اینکه محدودیت لایو شما تمام شود ویدیو را قطع کنید و ضبط را سیو کنید

 30. زرگر گفت:

  با عرض سلام ،هنگام لایو گرفتن، پیام مسدودی جهت گرفتن لایو می اید،چکار باید کرد؟

 31. مهران پورعلی گفت:

  سلام وقت بخیر من از هفته های اخیر که اینستاگرام دچار اختلال شده، کلیپ پست میکنم توپیجم سیاه میشه صدا داره تصویر نداره، بعد ده روز خوب شد، ولی الان لایوم بلاک شد گزارش زدم عکس ارسال کردم، جوابی نگرفتم، نسخه بروز شده هم نصب کردم، چطور باید این مشکل رفع بشه؟

 32. Khademan گفت:

  سلام خسته نباشید
  اینستاگرام من قسمت لایو بلاک شدم
  باید چکار کنم که رفع بلاک بشه؟؟

 33. S گفت:

  سلام. در لایو افرادی که من فالو کردم هنگامی ک کامنت میزارم در لایو آنها به نمایش در نمیاد. یعنی بلاک شدم؟

 34. کوروش گفت:

  سلام هرکی مشکل تو اینستاگرام داره به ایدی اینستا
  فیلتر شد
  پیام بده
  تو اینستا

 35. زهره یاراحمدی گفت:

  live video is temporarily unavaillable for this account
  در قسمت لایو زنده این میاد

 36. بی نام گفت:

  صفحه ام رو اینستاگرام بلاک کرده کی باز میشه؟!!

 37. اعظم گفت:

  سلام من بلاک شدم توی اینستاگرام کی باز میشه

 38. علیرضا گفت:

  فالو وان به عنوان با سابقه ترین سایت در خرید فالوور ارزان_ دایرکت انبوه اینستاگرام _ خرید ربات اینستاگرام با بیش از ۶ سال تجربه، با پایبندی به چهار اصل ، استفاده آسان ، پشتیبانی همیشگی ، قیمت رقابتی و امنیت خرید موفق شده به معتبرترین سایت در این حوزه تبدیل شود.

 39. بهزاد گفت:

  سلام. من بصورت زنده در لایو دوستان نمیتوانم کامنت بگذارم اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.

 40. مجتبی گفت:

  سلام. من بصورت زنده در لایو دوستان نمیتوانم کامنت بگذارم و کاپنتهای دیگران را نمیتونم ببینم.اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.

 41. مجتبی گفت:

  سلام. بصورت زنده در لایو نمیتوانم کامنت بگذارم و کاپنتهای دیگران را نمیتونم ببینم.اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.

 42. شادی گفت:

  سلام من نمیتونم لایو بذارم میگه محدود شدین موقتا چیکار کنم یک ماه شده