• ورود
  • سبد خرید شما خالی است.

دانلود ادوب کانکت ۱۰.۶

احتمالا همگی با بحث ویدیو کنفرانس آشنا هستید، ادوب کانکت ۱۰ اما در سال‌های اخیر با توجه به بالارفتن سرعت ارتباطی کاربران خانگی و اداری، سیستم‌های ویدیو کنفرانس کم کمک جای خودشون رو به سامانه‌های وب کنفرانس (Web Conferencing) دادن. در وب کنفرانس دیگه نیازی به تجهیزات سخت افزاری گرون قیمت، پهنای باند بالا، IP اختصاصی و محدودیت کاربران نیست. به همین دلیل وب کنفرانس در اکثر جلسات کاری،‌ سیمنارها،‌ آموزش‌های الکترونیک آنلاین و … ادوب کانکت ۱۰ قابل استفاده است.

حال با گذشت جندین سال شرکت ادوبی کانکت نسخه HTML را برای کاربران با ورژن ۱۰٫۶ که اخرین نسخه ادوبی کانکت است اماده کرد. به زودی این نسخه برای کاربران وب سایت ادوب آنلاین جهت دانلود آماده می شود

جهت مشاهده وب سایت برای دانلود

آدوبی کانکت نرم افزاری تحت وب است که بر روی سرور نصب شده و با امکانات و ابزارهای خود،
کاربران را قادر می سازد تا کلاس های آموزشی و جلسات خصوصی و سمینارهای تحت وب ( وبینار ) برگزار کنند.

با این نرم افزار به راحتی می توان یک دانشگاه مجازی راه اندازی کرد . ( دانشگاه پیام نور و دانشگاه علوم پزشکی تهران از این سیستم استفاده می کنند ).

می توان نامحدود جلسات خصوصی برای سازمانها و شرکت ها فراهم کرد . تا مدیران و کارشناسان از هر جای دنیا فقط با استفاده از اینترنت با یکدیگر صحبت کرده و تصویر همدیگر را ببینند و محتوای قابل ارائه در جلسه مانند پاورپوینت را به اشتراک بگذارند.

۰ پاسخ به "دانلود ادوب کانکت ۱۰.۶"

ارسال یک پیام

تیم توسعه و تحقیق گیلارو