• ورود
  • سبد خرید شما خالی است.

عینک های بلوکات مخصوص نمایشگر های الکترونیکی – به روز رسانی ۲۰۲۰

همانطور که میدانید چشمان ما بسیار حساس هستند و باید برای محافظ از چشمانمان هزینه درستی بکنیم. چه بسا افراد عینکی باید برای این عضو حساس مراقبت های درستی انجام دهند در این مقاله قصد داریم تا شما را با عدسی عینک بلوکات آشنا کنیم در ادامه با ما همراه باشید.

شاید شما جز افرادی باشید که در طول شبانه روز از کامپیوتر یا موبایل استفاده می کنید. اگر در هنگام استفاده از ابزار های نمایشگر الکترونیکی مثل موبایل یا کامپیوتر استفاده می کنید دچار سردرد و سرگیجه و یا آب ریزش چشم می شوید. به شما پیشنهاد میکنیم در خواندن این مطلب عینک بلوکات با ما همراه باشید تا به صورت جامع در رابطه با این موضوع اطلاعاتی را به شما بدهیم.

بهتر است بدانید نورهای را که چشم شما دریافت میکنند از سه رنگ اصلی تشکیل شده اند به اختصار RGB که معنی فارسی این کلمه مخفف شده از رنگ های قرمز سبز و آبی می باشد. حال بهتر است بدانید طول موج های رنگ آبی برای چشم ما مضر خواهد بود و باعث خستگی می شود. اگر بخواهیم دقیق تر به موضوع نگاه کنیم. میتوان اینطور گفت. نورهای آبی زمانی که به چشم میرسند جلوی شبکیه چشم جمع و باعث فشار بالا و ایجاد سردرد و خستگی چشم می شود.

 

عینک های بلوکات مخصوص نمایشگر های الکترونیکی
عینک های بلوکات مخصوص نمایشگر های الکترونیکی

حال راه حل این موضوع چیست؟

عینک بلوکات باعث می شوند تا از عبور نور های آبی که در صفحه نمایش لوازم الکترونیکی مثل صفحه نمایش موبایل یا کامپیوتر ساطع می شود را جلوگیری کند و از بروز خستگی و آب ریزش چشم ، فشار و ضعیف شدن چشم جلوگیری نماید. همینطور جلوگیری از خستگی و ایجاد خواب آلودگی توسط این عینک ها ایجاد می شود.

نحوی عملکر عینک های بلوکات چگونه است؟

در عدسی های بلوکات نوعی فیلتر وجود دارد که باعث میشود نور های آبی رنگی که از سمت نمایشگر های الکترونیکی می اید. جلوگیری کرده و نور های ابی به چشم شما نرسد.
در تصویر زیر نمونه مفهومی از عدسی های بلوکات و معمولی را مشاهده می کنید.
عینک بلوکات

چگونه بفهمیم که عدسی عینک بلوکات یا معمولی است؟

با توجه به توضیحاتی که در بالا داده شده است. جهت تست عدسی های بلوکات شما میتوانید از لیز های که نور های فرابنفش دارند استفاده کنید. یا از فروشنده بخواهید که برای شما این کار را تست کند. در عدسی بلوکات نور از شیشه عدسی عبور نمیکند. ولی در شیشه های معمولی نور بعد از شیشه به جسم پشت عدسی برخورد میکند.

عینک بلوکات

۰ پاسخ به "عینک های بلوکات مخصوص نمایشگر های الکترونیکی - به روز رسانی ۲۰۲۰"

ارسال یک پیام

تیم توسعه و تحقیق گیلارو