خودرو های شورولت عتیقه زنده

از اینکه مثل همیشه مجله ویدیویی گیلارو رو دنبال میکنید از شما صمیمانه متشکریم. در این قسمت مجله ویدیویی گیلارو میخوایم در مورد خودروهای لوکس قدیمی از زبان یکی از کلکسیونر های خوش ذوغ خودرو های کلاسیک قدیمی با دو مدل از کمپانی شورولت بشنویم و اینکه چطور از این خودرو ها استفاده می کنند و علاقه های که نسبت به این خودرو ها دارن در خدمت شما باشیم. اما بهتر است قبل از تماشای این ویدیو کمی در مورد کمپانی بزرگ شورولت برای شما دوستداران این حوزه توضیحاتی در خدمت شما بدهیم.
بهتر است کمی در رابطه با تاریخچه این خودرو برای شما توضیح دهیم. نام اتومبیل های این شرکت از اسم یک راننده موفق سوئیسی به نام لوئیس شورولت الهام و نام گذاری شده است. او در سال ۱۸۷۸ میلادی در کشور سوئیس از یک خانواده فرانسوی به دنیا آمده است. و در آن کشور در کارخانه مورس شروع به کار کرد و بعد از آن با برادران خود به نام های آرتور و گاستون تصمیم گرفتند به کانادا سفر و مهاجرت کنند. وی پس از آن به ایالات متحده آمریکا در شهر بزرگ نیویورک در شرکت اتومبیل و کامیون های ویلیام والتر شروع به کار کرد. باید متذکر شد پس از آن در شرکت های گوناگونی هم فعالیت می کرد. و پس از آن او شروع به رانندگی حرفه ایی و قهرمانی در مسابفات متعدد را به دست آورد.
لوئیس شورولت و ویلیام دورانت، اتومبیل جدیدی به سبک اتومبیل‌های فرانسوی طراحی نموده و نام آن را شورولت گذاشتند. در سال ۱۹۱۱ نمونه کلاسیک و شش سیلندر این مدل برای عرضه به بازار ایالات متحده، تولید شد. در سوم نوامبر آن سال، کارخانه شورولت موتور تأسیس شد و ۲٫۹۹۹ دستگاه از این خودرو را، در همان سال تولید کرد.
فکر میکنیم در این مطلب موارد مفیدی را در رابطه با برند بزرگ جهانی شورولت خدمت شما داده ایم. حال شما را دعوت به تماشای این ویدیو می کنیم امیدواریم که تماشای این ویدیو برای شما مفید واقع شود.

تیر ۹, ۱۳۹۸

۰ پاسخ به "خودرو های شورولت عتیقه زنده"

    ارسال یک پیام

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    تیم توسعه و تحقیق گیلارو