0

چگونه در سرعت بالای استارت آپ مدیریت و هماهنگی داشته باشیم

بازدید 81

برای بالا بردن سرعت رشد کردن استارتاپ خود نیاز به هماهنگی و کنترل بهتر جهت دستاورد های مثبت برای بنیان گذاران و پرسنل است. میتوان اینگونه از زبان بزرکترین کارآفرینان و سرمایه داران جهان گفت. موفقیت های یک ایده و کسب و کار زمانی رخ می دهد که هماهنگی اصولی بین محصول و بازار ایجاد شود. در این حالت یک کار آفرین به این حالت ادراک می رسد که بازار بزرگی نادیده گرفته شده و محصولی متناسب برای نیاز آن وجود دارد. البته باید متذکر شد که اولین ارائه راه کار به بازار لزومان به معنی تضمین بازار کار نیست. در اصل چالش های اصلی پس از آن به ترکیب رساندن مراحل محصول و مقیاص پذیری آن صورت می گیرد.
حال باید دانست که رسیدن به موفقیت های کسب و کار نوپا خود به تنهایی مسیری بسیار سخت قرار میگیرد. شما به عنوان یک کار افرین و بعد از تشکیل تیم ورک و احداث کسب و کارتان مراحل متفاوتی را باید پشت سر بذارید. که تمام این موارد شامل هماهنگی های محصول بازارتان است. و بعد از آن تجربه های چالشی به مرحله تحقیق و توسعه بازار محصول و در انتها رشد محصولات یا محصولاتتان می شود که با ید با هم هماهنگ باشد.
باید گفت در مراحل مقیاس دهی نیاز های چون جذب و پرورش استعداد های جدید پیش از پیش احساس می شود. همه مدیران و کارآفرینان می دانند که آن مراحل دشواری های زیادی نیز دارد. در مراحل مقیاس دهی نیاز به نیروی انسانی هم چندین برابر می شود. که در انتها به معانی چالش های بیشتر می باشد. شما باید زمان زیادی را برای این فرایند ها اختصاص دهید تا اشخاصی به تناسب و مناسب با فرهنگ سیستم خود پیدا کنید.
اینطور باید گفت که چالش های نیروی انسانی در کنار دشواری های خود جذابیت های هم به همراه دارد که به هر خال آن ها را از وضعیت خسته کننده دور می کند. مقیاس دهی علاور بر ان چالش موارد دیگری را هم به همراه خود خواهد داشت. که میتوان گقت شاید خسته کننده تر هم باشد بع عنوان مثال اگر بخواهیم بگوییم. احتمالا با مواردی همجون روند های اداری و کاغذ بازی های زیادی روبه رو خواهید شد که میتوان گفت قبلا در کسب و کار نوپای قبلی خود نداشته ایید.
در این قسمت ما راه کار های را برای رشد سریع در بالا رفتن و قدرت گرفتن کسب و کار شما اشاره خواهیم کرد. در ادامه با ما همراه باشید تا این موارد را برای شما توضیح دهیم .

در درجه اول باید از هزینه های اضافی خود کاسته کنید. مقایس دهی و افزایش رشد کسب و کار شما نیازمند هزینه های جدیدی در بخش های مختلفی خواهد بود که بیشتری از کسب و کارهای نوپا از سرمایه گذاران خارج از سازمان خود در این مرجله کمک میگیرند. این را باید متذکر شد که قطعا با بزرگ شدن بیزینس شما هزینه های شما هم بیشتر و بزرگتر خواهد شد.
در قدم و درجه دوم باید شناخت زمان و پاین نیاز به نوآوری را بیان کرد. اشخاص نو آور در تیم های نوپا اکثرا محبوبیت های بالایی نیز دارند اما به جرات میتوان گفت که نمیتوان در فرایند هی مقیاس دهد به آن ها مسئولیت های مهم و اصلی را واگذار کرد. تحقیق دائمی برای راه های جدید کاری و روش های بهینه فرایند سازمانی. نیازمند هزینه های بسیار بالا مثل انرژی و پول خواهد بود.
در اخرین قدم هم باید به حفظ برند اشاره کنیم. دوره های رشد سریع. خیلی از کارآفرینان را به فکر فرایند های چون بازاریابی برندسازی و تبلیغات زیاد تر می اندازد. در صورتی که شما در موقعیت های مقیاس دهی قرار بگیرید. به احتمال خیلی زیاد. برند بع ثبات قابل قبولی رسیده است. اکنون باید برای حفظ آن تلاش کنید. در آن مرحله اهمیت حفظ هویت برند به صورت داخلی بسیار زیاد می شود. درنهایت باید بدانید که زندگی هیچ‌گاه برای یک بنیان‌گذار استارتاپ آسان نخواهد بود. البته، زندگی شما به‌عنوان کارآفرین و ارزش‌آفرین هیچ‌گاه هم خسته‌کننده نیست، چرا که در همه‌ی مراحل با چالش‌های جدید روبه‌رو خواهید شد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.