چطور در IGTV کانال ایجاد کنیم – به روز رسانی ۲۰۲۰

اول از همه بهتر است با IGTV آشنا شویم و بدانیم چیست و چه کاراییی های دارد. اگر بخواهیم به طور خلاصه در این باره بگوییم بهتر است اینگونه معرفی شود که IGTV همان اینستاگرام است که میتوانید بجای گذاشتن ویدیو های کمتر از یک دقیقه را به بیشتر از یک دقیقه در صفحه خود بذارید. با این تفاوت که اینستاگرام برای کاربران فعال خود محدودیت بیشتری میگذارد اما کاربران عادی بین یک الی ۱۵ دقیقه میتوانند ویدیو خود را اپلود کنند اما برای کاربرانی که تعداد مخاطبین بیشتری دارند میتواند به یک ساعت زمان هم دسترسی داشته باشند. در صورتی که میخواید بدانید چطور میتوانید در IGTV ویدیو آپلود کنید پیشنهاد میکنیم به لینک زیر مراجعه کنید.

ایجاد کانال در IGTV – اینستا گرام هر روز در حال توسعه اپلیکیشن برای کاربران خود است. اپلیکیشنی که در ایران بسیار محبوب است. یکی از سرویس های که جدیدا اینستا گرام برای کاربران خود فراهم کرده اشتراک گذاری ویدیو های بیش از یک دقیقه ایی است. اینستاگرام اعلام کرده برای ویدیو های بیشتر از ۱۵ ثانیه و کمتر از ۱۰ دقیقه میتوان از این بستر پلتفرم استقاده کرد. امروز با شما هستیم تا روش اپلود و ایجاد کانال در IGTV  آی جی تی وی را برای شما به اشتراک بگذاریم پس در ادامه مطلب همراه ما باشید.

آموزش ساخت کانال IGTV در اینستاگرام

در مرحله اول به صفحه فید (خانه) اینستا گرام مراجعه و بر روی ایکون IGTV بالا سمت راست کنید.

ایجاد کانال در IGTV

در مرحله بعد صفحه شروع و خوش آمد IGTV به شما نمایش داده خواهد شد و باید بر روی دکمه Watch Now کلیک نمایید. حال برای شما صفحه اکسپلور IGTV آی جی تی وی باز میشود. در این قسمت بر روی دکمه Setting کلیک نمایید.

ایجاد کانال در IGTV

در این قسمت صفحه پیغامی برای شما باز می شود که بر روی Create Channel اشاره نمایید. در قسمت بعدی با پیامی مواجه میشود به نام ساخت کانال شما بر روی دکمه Next کلیک کنید.

ایجاد کانال در IGTV ایجاد کانال در IGTV

در این قسمت هم باز بر روی گزینه Next کلیک کنید در این قسمت هم باز بر روی گزینه Next کلیک کنید

ساخت ایجاد کانال در IGTV شما تمام شده حال به راحتی میتوانید ویدیو خود را در ای جی تی وی آپلود کنید.

برای چگونگی آپلود ویدیو در IGTV بر روی لینک زیر کلیک نمایید. چطور در IGTV ویدیو آپلود کنیم

بهمن ۱۲, ۱۳۹۸

۲ پاسخ به "چطور در IGTV کانال ایجاد کنیم - به روز رسانی ۲۰۲۰"

 1. داداش اون گزینه تلوزیون مانند در اینیستای من نیست . دردم اینه تو هیچ جا هم توضیح ندادن اگه نباشه باید چیکار کرد . تا بتونم کانال درست کنم

  • روی اپدیت جدید فقط کافیه ویدیویی که بیش از یک دقیقه هست را انتخاب کنید. بعد از انتخاب. به شما دو روش را پیشنهاد می کند.
   آپلود زیر یک دقیقه
   اپلود طولانی مدت
   شما اپلود طولانی مدت را انتخاب کنید

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیم توسعه و تحقیق گیلارو