0

تاثیر حضور اینفلوئنسر ها در معرفی و افتتاحیه ها

بازدید 186

در این روز های پر از رقابت، میان کافه های خوش فکر و جذاب، نگاهمان به کافه ای جلب شد که نامش، نقش و بازیگری را بیان می کرد.
کافی شاپی که از روز افتتاحیه توانست شاخ های رقابت را بشکند و به سرعت در میان فضای حضورش و مردم چشم گیر شود. بخشی از این چشمگیری را از شبکه های مجازی می دانیم که در اینجا به دلیل معرفی و همه گیر شدن این کافه از نگاه دیجیتال مارکتینگ می پردازیم.
همه ی ما در جریان قانون معرفی دهان به دهان هستیم، در واقع بر این باوریم که توصیه شخص دوم برای استفاده از خدمات و یا محصولات بسیار جذاب و اثر بخش می باشد، حال اگر او یک هنرمند خوشنام و قدیمی باشد که آوازه شهرتی در کنار تاریخچه ی حضورش در سینما و تلویزیون به گوش ما نیز رسیده باشد.
چند سالیست که حضور هنرمندان در مراسم افتتاحیه باعث بالا رفتن اعتبار، جذابیت و پر بار شدن آن روز خاص خواهد شد، اما اخیرا در کنار شبکه های اجتماعی این اتفاق کاملا پر رنگ تر و قدرتمند تر قابل بهره وری خواهد بود.
 آمفی کافه، کافی شاپ مجید مظفری، در حالی افتتاح شد که حضور هنرمندان موفقی نظیر پرویز پرستویی، مهرام مدیری، استاد عبدالله اسکندری، خانم نیوشا ضیغمی و شیلا خدادا بهانه خوبی برای تصویر برداران، خبرنگاران و شبکه های مجازی بود و این عزیزان به فضای آن شب گرمی و جریان عمیقی داده بودند.
نکته قابل توجه در این خصوص، معرفی کامل و سراسری این کافه در شبکه های اجتماعی، رسانه ها بود که نقطه قوت این اطلاع رسانی استفاده از افراد مشهور برای وایرال شدن محتوا و خبر بود.
پی نوشت : اینفلوئنسر ها می توانند بار سنگینی از وظیفه پخش شدن محتوا و اطلاع رسانی سراسری را به عهده بگیرند و همچنین اعتبار دو چندانی برای استفاده از خدمات و محصولات یک مجموعه داشته باشند.
منبع : مشتری من

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.