0

چند ترفند عالی برای ساخت برند شخصی

بازدید 108

داشتن یک استراتژی موفق برای ساخت برند شخصی آن‌قدرها هم که تصور می‌کنید سخت نیست. در حقیقت، برای اینکه از منحصربه‌فرد بودن برند شخصی‌تان اطمینان داشته باشید باید از ویژگی‌های شخصیتی خودتان استفاده کنید تا برندی کاملاً منحصربه‌فرد داشته باشید.
به‌عبارت‌دیگر، خودتان باشید! اگر از طرفداران پرشور ورزش هستید، ورزش را نیز به برند شخصی خود اضافه کنید. هنگامی‌که شما در ساخت برند شخصی خود، حقیقت واقعی خودتان را به نمایش می‌گذارید نه تنها باعث افزایش جذابیت آن می‌شود بلکه مخاطبان شما نیز حقیقی بودن برند شخصی شمارا احساس می‌کنند و این کار باعث بیشتر موردتوجه قرار گرفتن آن می‌شود. در زیر ترفندها و نکاتی را با شما به اشتراک می‌گذاریم تا یاد بگیرید که چطور از شخصیتتان در ساخت برند شخصی خود استفاده کنید و یک استراتژی موفق برای این منظور داشته باشید:
سرگرمی‌هایتان را به‌عنوان بخش قابل‌ملاحظه از برندتان استفاده کنید.
علاقه شخصیتان به یک تیم ورزشی خاصی، سینما، جمع‌آوری سکه یا هر نوع سرگرمی‌ای که به آن می‌پردازید می‌تواند راهی برای ترکیب برند شخصی شما با زندگی شخصیتان باشد. به‌طور مثال می‌توانید در وبلاگ شخصی، صفحات اجتماعی یا قسمت درباره من وب‌سایتتان این سرگرمی‌ها را به اشتراک بگذارید. این کار باعث می‌شود که شما واقعی‌تر و جالب‌تر به نظر برسید، همچنین باعث افزایش تعامل با مخاطبانتان و همچنین برگ برنده‌ای در مقابل رقیبانتان است.
خانواده خود را نیز وارد کنید.
اگر ازدواج‌کرده‌اید و فرزند دارید، خانواده شما بخش مهمی از زندگی شما هستند. آنها را هم وارد برند شخصی خود کنید، از قرار دادن عکس‌های خانوادگی خود در اینستاگرام و شبکه‌های اجتماعی دیگر دریغ نکنید. خانواده خود را وارد پروسه ساخت برندینگ شخصی خود کنید زیرا این کار باعث می‌شود که برند شما نسبت به برندهای تک‌بعدی دیگر بهتر و واقعی‌تر ظاهر شود.
خجالتی نباشید.
بسیاری از افراد از اینکه ایده‌ها و نظرات خود را به اشتراک بگذارند خجالت می‌کشند. قبل از ارائه هر مطلبی اطمینان حاصل کنید که این مطلب توهین‌آمیز نباشد و سپس خجالت را کنار بگذارید و ایده‌های خود را مطرح کنید. با این کار شما جالب‌تر و جذاب‌تر دیده خواهید شد و این را هم بدانید که مشتریان شما بیشتر به دنبال واقعیت در شما هستند و این کارتان باعث می‌شود که واقعی جلوه کنید.
بروز نگاه‌داشتن ایمیل‌ها، وبلاگ شخصی و همچنین پروفایل‌هایتان در شبکه‌های اجتماعی نیز ایده خوبی برای به نمایش گذاشتن شخصیتتان است. بسیاری از افراد معتقدند که برند شخصی آنها می‌بایست کاملاً استریل، پاک و تک‌بعدی باشد. این کار آسان نیست! یک برند شخصی مؤثر بر پایه شخصیتی قدرتمند ساخته‌شده است پس اگر یک شخصیت قوی دارید نگران از بین رفتن برندتان نباشید و همان‌طور که در ابتدا گفته شد خودتان باشید و نگذارید که اعتقادات دیگران باعث سست شدنتان شود.
منبع: I Bazaryabi

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.