چگونه شماره خود را در تلگرام تغییر دهیم ؟

این مسنجر برای کسانی که نسبت به امنیت چت های خود حساس هستند با ویژگی ( Secret Chatsچت های مخفی) به شما این اطمینان را میدهد که پیام های ارسالی شما فقط توسط گیرنده مورد نظر شما خوانده میشود چرا که پیام ها قابلیت رمزگذاری دارد.گاهی ممکن است شما تصمیم داشته باشید شماره تلگرام خود را تغییر دهید. امروز می خواهیم تغییر شماره در تلگرام کامپیوتر را به شما آموزش دهیم.
تغییر شماره در تلگرام کامپیوتر
همانطور که میدانید برای نصب برنامه تلگرام نیاز به وارد کردن شماره تلفن همراه تان هست اما ممکن است فردی سیم کارتش را خاموش کرده باشید و یا تعویضش کند.پس باید کاربر شماره جدید خود را به تلگرام معرفی کند.برای این کار نیاز هست مراحل زیر را انجام دهید:
 ۱- تلگرام خود را باز کنید و سپس وارد قسمت Settings برنامه از پنجره ی سمت چپ بشوید.
۲- سپس زمانی که وارد Settings برنامه شدید، در قسمت Info بر روی شماره تلفن ثبت شده در تلگرام کلیک نمایید.

۳- در پنجره ی بعدی بر روی گزینه ی CHANGE NUMBER در پایین صفحه کلیک کنید و بعد گزینه ی Ok را از پنجره ای که باز میشود انتخاب نمایید.

پس از انتخاب گزینه ی Ok شما وارد پنجره ی New number میشوید و در آنجا باید شماره تلفن خط جدید خود را وارد کنید و بعد تیک موجود در بالای صفحه سمت راست را انتخاب کنید و منتظر باشید که کد تایید شماره تلفن برای خطی که وارد کرده اید بیاید و آن را در پنجره ی بعدی وارد کنید.
فقط توجه داشته باشید که باید خط دیگر روشن باشد تا کد فعالسازی برای آن ارسال گردد.و حالا اکانت تلگرام شما تغییر شماره داده شد.تمام مخاطبین شما که بر روی خط قبلی شما بودند بر روی این خط نیز هستند.

نظر شما در این مقاله چیست ! آیا برای شما مفید بود؟
منبع : ایتی زیرون

شهریور ۱۰, ۱۳۹۶

۱ پاسخ به "چگونه شماره خود را در تلگرام تغییر دهیم ؟"

  1. عالی بود واقعا این مشکل رو نمیدونستم چطوری حل کنم دستتون درد نکنه

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیم توسعه و تحقیق گیلارو