دمای بدن و ترشح رحم را در زمان “تخمک گذاری” را تنظیم کنید

بهترین روش طبیعی برای پیش بینی زمان تخمک گذاری بانوان را با یک الگوی دمایی مناسب را میتوانید با روش های پیشنهادی برای خودتان داشته باشید.در اولین قدم برای شما پر کردن جدولی مناسب است. در درجه اول بخاطر داشته باشید که دروه جنسی هر خانم متغیر می باشد و جدول پرشده شما حتی نباید شبیه ماه قبل پر شده باشد. خوب حالا آماده شروع باشید. , وسایل مورد نیازی که برای این روش میباشد را برای خودتان آماده کنید. لطفا چند کپی از جدول به صورت پر نشده داشته باشید. یک عدد دماسنج بازال برای خود بگیرید. و به صورت متن زیر شروع به نوشتن کنید.
شماره یک – اطلاعات نوشتاری خود را از روز اول عادت ماهیانه (پریود) خود شروع کنید. سعی شود ایام هفته و تاریخ روز های که مربوط به عادت ماهیانه است را بنویسید. اولین روز عادت شما اولین دوره جنسی شما به حساب می آید.
شماره دو – دمای پیشفرض بدنتان را هر روز با دماسنج اندازه گیری و نوع ترشحات رحمی خود را در جدول مربوطه بنویسید. دمایی که با استفاده از دماسنج نوشته شده را در جدول خود جستجو نمایید و در خانه مربوطه ی آن جایگذاری کنید. یک نقطه از نوع ترشح رحمی خودتان را به صورت خلاصه شده یا کلمه ها را بصورت مخفف شده در خانه موجود مشخص شده نشانه گذاری نمایید. میتوانید نقطه های مشخص شده به دمای بدن را توسط خط به هم متصل نمایید. تا از نوسانات روزانه آن به راحتی توسط نموداری که شکل گذاری شده مشاهده کنید.
شماره سه – نزدیک به اواخر دوره جنسی، به جدول مراجعه و روز تخمک گذاری را تعیین کنید. روز تخمک گذاری معمولا آخرین روزی است که ترشحات موکوسی رحم شفاف و شبیه به سفیده تخم مرغ هستند یا یک روز بعد از آن، و همچنین ۲ تا ۳ روز بعد از یک افزایش ناگهانی ثابت در دمای پایه ای بدن. در جدول مربوطه این روز را با ماژیک هایلایت کنید.
شماره چهار – در طی دوره جنسی بعدی، مجددا این جدول را پر کرده و ببینید آیا تخمک گذاری در روز مشابهی با ماه قبل رخ می دهد یا نه. وقتی این کار را به مدت چند ماه انجام دهید، به الگویی دست می یابید که شما را قادر خواهد ساخت زمان نخمک گذاری ماه بعد را پیش بینی کنید.
شماره پنج – الگوی بدنتان را از طریق این جدول به دست آورید. اگر تخمک گذاری در یک روز معین یا نزدیک به آن روز در هر ماه اتفاق می افتد، شما خیلی خوش شانس هستید! اکنون شما می دانید که ماه بعد در چه روزی تخمک گذاری رخ می دهد. اگر روز تخمک گذاری در هر ماه متفاوت بود، سعی کنید با استفاده از اطلاعات جدول یک الگوی دیگر را به دست بیاورید، به عنوان مثال، در ماه قبل، زمانی که در محدوده تخمک گذاری قرار داشتید، ۲ یا ۳ روز ترشحات موکوسی شفاف شبیه به سفیده تخم مرغ را مشاهده کرده اید و سپس دمای بدنتان یک روز قبل از افزایش کاهش کمی را نشان داده است. بدن زنان مختلف با هم متفاوت بوده و این علائم و نشانه ها هم در اشخاص مختلف متفاوت می باشد.
شماره شش برای باردار شدن بایستی هر روز در طول دوره ای که بارورترین زمان دوره جنسی محسوب می شود، رابطه جنسی بین همسران صورت گیرد. بارورترین روزها در طول ماه حدود ۵ روز می باشد: از ۳ روز قبل از تخمک گذاری تا یک روز بعد از آن. شما می توانید زودتر هم شروع کنید، چون مشاهده شده که برخی زنان با انجام رابطه جنسی ۶ روز قبل از تخمک گذاری هم باردار شده اند.
منبع – پارسی ونوس

مرداد ۳۱, ۱۳۹۶

۰ پاسخ به "دمای بدن و ترشح رحم را در زمان "تخمک گذاری" را تنظیم کنید"

    ارسال یک پیام

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    تیم توسعه و تحقیق گیلارو