برگزاری وبینار رایگان

مراحل برگزاری وبینار رایگان در گیلارو چگونه است؟

قدم اول – برای شروع ابتدا باید اطلاعات اولیه وبینار خود را  (عنوان وبینار ، نام برگزار کننده و مدرس ، ایمیل و شماره تماس ) در صفحه ثبت وبینار وارد کنید.

قدم دوم – اطلاعات درخواست شما به دست همکارن ما ارسال می شود. همکاران ما درخواست های شما را بررسی می کنند. شما میتوانید جهت پیگری پس از ثبت درخواست با همکاران ما در پیام رسان واتساپ در ارتباط باشید و پیگیری درخواست خود را انجام دهید.  مطالب آموزشی در قسمت راهنما وجود دارد.

قدم سوم – حالا لینک ورود به وبینار ساخته شده و شما میتوانید این لینک را برای کاربران خود ارسال کنید.

* توجه داشته باشید که کاربران باید در سایت گیلارو قبل از ورود وبینار ثبت نام کنند.

* شرایط و قوانین ایجاد وبینار را در قسمت آخر مطالعه کنید!

درخواست ثبت وبینار خود شروع کنید.

وبینار چیست ؟

وبینار سرویس برگزاری رویداد ، همایش ، سمینار ، کنفرانس یا کلاس مجازی به صورت زنده است که مدرس یا سخنران میتواند امکاناتی چون وب کم ، صدا و همینطور صفحه نمایش کامپیوتر یا تخته سفید خود را به دیگران به صورت تعاملی نمایش دهد در این سیستم هم شرکت کنندگان و هم میزبان وبینار میتوانند بدون محدودیت از این امکانات استفاده کنند.

چرا وبینار ؟

شما با استفاده از وبینار میتوانید در بیشتر هزینه های خود صرفه جویی کنید، نیازی به حضور در مکان مشخصی ندارید و همینطور وبینار ضبط میشه و فایل وبینار رو در هر زمان و مکانی میتونید مشاهده کنید. با سیستم وبینار هم با لب تاپ یا کامپیوتر شخصی و یا همینطور میتونید با موبایل شرکت کنید.

پلتفرم برگزاری وبینار چیست ؟

پلتفرم برگزاری وبینار در وب سایت گیلارو نسخه های جدید از نرم افزار ادوبی کانکت 10 با پشتیبانی از HTML 5 و فونت فارسی در چت بدون پیش نیاز به نرم افزار برای مشارکت کنندگان و پیش نیاز به نسخه نرم افزاری برای اساتید و سخنرانان می باشد.

دانلود ادوبی کانکت 10.6

تفاوت وبینار با دوره های حضوری ؟

در حال حاضر گیلارو این سیستم رو برای تمامی افرادی که میخواهند وبینار برگزار کنند به صورت رایگان در اختیارشان قرار میده. اگر مجموعه ای بخواد از شرکت کننده گان وبینار هزینه ای دریافت کند. گیلارو این امکان را در اختیار شما میگذارد و فقط هزینه ی کمیسیون درگاه پرداخت از شما کسر میشه که این هزینه یک درصد است.

شرایط و قوانین تایید ایجاد وبینار در گیلارو ؟

در شروع اول کلیه محتوا شما به عنوان مثال متن تصویر فایل های ویدیو پاور پوینت و  قیمت … توسط گیلارو بررسی می شود و در صورت عدم مشکل و مغایرت در خواست ایجاد وبینار شما توسط گیلارو انجام می شود.

فروش وبینار در حال حاضر در وب سایت گیلارو بدون کمیسون انجام می پذیرد. چنانچه برگزار کننده وبینار موافق نباشد فروش ویدیو وبینار متوقف خواهد شد.

در صورتی که اطلاعات وبینار مثل محتوای برگزاری وبینار یا اطلاعات مدرس غیر واقعی باشد گیلارو چه قبل از شروع و چه در زمان برگزاری وبینار و چه پس از وبینار متوجه این موضوع شود. صفحه و وبینار را از دسترس خارج کرده و در صورتی که کاربران هزینه ایی پرداخت کرده باشند هزینه را عودت می دهد.

در صورتی که به کاربران خود اطلاع داده ایید که ویدیو وبینار در اختیار کاربران قرار می گیرد و چنانچه فراموش کرده اید که وبینار خود را ضبط کنید. باید 50 درصد هزینه را به کاربران خود عودت دهید یا دوباره وبینار خود را برگزار و فیلم ضبط شده را در اختیار انها قرار دهید.

برگزار کننده وبینار باید وبینار خود را به صورت زنده اجرا کند و از پخش فایل ویدیویی خوداری کند.

برگزار کننده موظف است تا از کیفیت تصویر و صدای و ارسال محتوای وبینار خود برای کاربران قبل از برگزاری وبینار  اطمینان حاصل نماید.

برگزاری وبینار و ثبت نام کاربران فقط در وب سایت گیلارو انجام می پذیرد. در صورتی که ثابت شود از قبل هزینه ای از کاربران دریافت گردیده است. وبینار حذف می شود.

 

تیم توسعه و تحقیق گیلارو