شرایط و قوانین تایید ایجاد وبینار در گیلارو ؟

در شروع اول کلیه محتوا شما به عنوان مثال متن تصویر فایل های ویدیو پاور پوینت و  قیمت … توسط گیلارو بررسی می شود و در صورت عدم مشکل و مغایرت در خواست ایجاد وبینار شما توسط گیلارو انجام می شود.

کمیسیون گیلارو برای برگزارکننده های که وبینار پولی برگزار می کنند یک درصد است برای کمیسون درگاه پرداخت می باشد. و گیلارو هزینه ای دیگری دریافت نمی کند!

فروش وبینار در حال حاضر در وب سایت گیلارو بدون کمیسون انجام می پذیرد. چنانچه برگزار کننده وبینار موافق نباشد فروش ویدیو وبینار متوقف خواهد شد.

در صورتی که اطلاعات وبینار مثل محتوای برگزاری وبینار یا اطلاعات مدرس غیر واقعی باشد گیلارو چه قبل از شروع و چه در زمان برگزاری وبینار و چه پس از وبینار متوجه این موضوع شود. صفحه و وبینار را از دسترس خارج کرده و در صورتی که کاربران هزینه ایی پرداخت کرده باشند هزینه را عودت می دهد.

در صورتی که به کاربران خود اطلاع داده ایید که ویدیو وبینار در اختیار کاربران قرار می گیرد و چنانچه فراموش کرده اید که وبینار خود را ضبط کنید. باید 50 درصد هزینه را به کاربران خود عودت دهید یا دوباره وبینار خود را برگزار و فیلم ضبط شده را در اختیار انها قرار دهید.

برگزار کننده وبینار باید وبینار خود را به صورت زنده اجرا کند و از پخش فایل ویدیویی خوداری کند.

برگزار کننده موظف است تا از کیفیت تصویر و صدای و ارسال محتوای وبینار خود برای کاربران قبل از برگزاری وبینار  اطمینان حاصل نماید.

برگزاری وبینار و ثبت نام کاربران فقط در وب سایت گیلارو انجام می پذیرد. در صورتی که ثابت شود از قبل هزینه ای از کاربران دریافت گردیده است. وبینار حذف می شود.

* تمام هزینه ای که از شما کسر می گردد یک درصد جهت کمیسون درگاه پرداخت می باشد و گیلارو در این موضوع هزینه ایی دریافت نمی کند

اطلاعات لازم جهت ثبت وبینار

عنوان وبینار

تصویر کاور

توضیح کوتاه درباره وبینار

محتوای وبینار

نام مدرس / برگزار کننده

ایمیل 

شماره تلفن همراه 

دسته بندی وبینار

نوع وبینار

هزینه وبینار

تاریخ و زمان وبینار

تصویر زیر جهت نمایش نمونه کاور وبینار می باشد

وبینار رایگان
تیم توسعه و تحقیق گیلارو