با پک اموزشی Minimal Building در خدمت شما عزیزان هستیم.

در کلوپ نوابغ ما سعی میکنیم به راحت ترین راه ممکن شما را به بازار کار وارد کنیم.
در این اموزش شما دوستان یاد خواهید گرفت که چطور یک پروزه را از صفر تا صد در نرم افزار ۳D Studio Max و با بهترین شکل ممکن آغاز و به اتمام برسانید.

در برخی از مواقع دوستان زیادی سوال میکنند که آیا بدون یاد گیری و فرا گرفتن نرم افزار اتوکد هم میتوان پروژه ای را در ۳d max اجرا و مدیریت کرد؟!!! جواب ما به این دوستان این است: قطعا میشود…و ما قصد داریم به وسیله پک Minimal Building و اجرای یک نمای مینیمال این روند رو به شما دوستان اموزش دهیم.

در مرحله اول این اموزش؛ مدلینگ رو به شما دوستان اموزش خواهیم داد ؛ به نحوی که از صفر تا صد با ساده ترین و کاربردی ترین روش ها مدل کردن یک پلان و نمای ان را بصورت کامل یادخواهید گرفت ؛در این مرحله علاوه بر اموزش مدلینگ ؛ نکاتی کاربردی و اجرایی در رابطه با طراحی معماری پروژه را فرا خواهید گرفت.

در ادامه روند این آموزش به بررسی نکاتی در مورد انیمیشن در معماری خواهیم پرداخت سپس از آنجایی که اموزش مورد نظر یک نمای مینیمال است لازم و واجب دانستیم اصول عکاسی و ویویابی را به شما دوستان اموزش دهیم تا بتوانید کار خود را در بهترین زاویه و بهترین کادر به نمایش بگذارید, علاوه بر ان برسی کلی برروی مباحث نور وسایه و تاثیر ان در رندرهای شهر خواهیم داشت که لازمه یک پروژه اجرایی است.

در ادامه روند این آموزش وارد بخش نورپردازی شده و با برترین متود های حرفه ای و اصولی و در عین حال با کلامی ساده و روان مبحث نورپردازی رو به شما دوستان اموزش خواهیم داد و نکته قابل توجه در این بخش آموزش نورپردازی در اتمسفر های جوی روز و شب بوده است.پس از آموزش نورپردازی اولیه وارد بخش متریال سازی شده و به بهترین و حرفه ای ترین شکل ممکن متریال های مورد نظر و مورد نیاز برای پروژه خود را خواهیم ساخت.پس از ساخت و پرداخت متریال های پروژه شروع به اموزش تنضیمات موتور رندر ویری کرده و تنضیمات نهایی مورد نظر را انجام داده و در انتها وارد مرحله رندرینگ خواهیم شد.
پس از اتمام و گرفتن رندر های مورد نظر به بخش انتهایی و پست پروداکشن خواهیم پرداخت و توسط نرم افزار فتوشاپ رندرهای خود را به نهایت و کمال زیبایی خواهیم رساند.

توجه: در این اموزش سعی شده در کمترین زمان و ساده ترین کلام ممکن ؛بهترین و اصولی ترین روشهای مدلینگ؛نورپردازی؛متریال سازی و پست پروداکشن در یک پروژه را به شما دوستان اموزش دهیم.

✅ اموزش مدلینگ صحنه از صفر تا صد در نرم افزار ۳D MAX
✅بررسی مباحث طراحی معماری پروژه های اجرایی
✅بررسی مباحث انیمیشن در معماری
✅بررسی و اموزش اصول عکاسی و ویو یابی در رندرهای نما
✅اموزش نورپردازی حرفه ای
✅اموزش متریال سازی حرفه ای
✅اموزش تنضیمات رندر این صحنه توسط موتور رندر ویری ۳٫۶
✅اموزش پست پروداکشن این صحنه
✅نرم افزار ها: ۳D MAX – PHOTOSHOP
✅پلاگین ها: V-RAY – Red Giant
✅ مدرس: سید عارف رضوی
✅مدت زمان آموزش:۵ ساعت


سرفصل ها

معرفی دوره 00:03:57
جلسه اول 00:12:58
جلسه دوم 00:05:49
جلسه سوم 00:03:45
جلسه چهارم 00:03:57
جلسه پنجم 00:15:21
جلسه ششم پک کامل 05:00:00
خرید آنلاین 00:00:00

نقد و بررسی دوره

نا مشخص

امتیاز
  • 5 ستاره0
  • 4 ستاره0
  • 3 ستاره0
  • 2 ستاره0
  • 1 ستاره0

هیچ نقد و بررسی برای این دوره ثبت نشده است.

قيمت رایگان ثبت نامامتیاز: 0 از 0 رای

0

✅ مدرس تایید شده - سیدعارف رضوی متولد 21 مرداد 1365 ساکن قائمشهر مازندران هستم. در سال 92 از رشته مهندسی معماری فارغ التحصیل شدم. سابقه 21 ساله کار با نرم افزارهای CG ( 9 سال بصورت آماتور و 12 سال به عنوان CG Artist را دارم. در حال حاضر مدیر استودیو زاویر در ایران و رهبر تیم رندرینگ در Qoo studio در تورنتو کانادا هستم. سال 2012 با اولین دستاورد بین المللی در سایت CGSociety در اشل جهانی دیده شده و در حاضر کارهای هنری من بیش از 70 مرتبه در مجلات و تاپ گالری های دنیا دیده شده. به امید آینده ای روشن در صنعت CG ایران.

1 دیدگاه
0 شرکت کننده
تیم توسعه و تحقیق گیلارو