با پک اموزشی Kitchen of Chrome در خدمت شما عزیزان هستیم
پس از مدت ها صبر و شکیبایی این افتخار رو داریم که اعلام کنیم پک نوابغ اماده شد.
پک نوابغ همان چیزی است که از ابتدا و همان روز اول به شما قول داده بودیم که اموزش ها به نحوی باشند که صرفا در جهت رفع مشکلات و موانع شما دوستان برای ورود به بازار کار حرفه ای باشند.
در پک نوابغ سید عارف رضوی با ۱۹ سال سابقه کار و چندین و چند اثر اجرایی در ایران و اروپا و ۳۷ دستاورد جهانی به شما اموزش میدهد که چطور در بازار هزاردستان ؛ مشتری ها و خریداران شما را انتخاب و برگزینند
پروژه اشپرخانه کرومی یکی از همان اموزشهایی است که سعی کرده ایم با بررسی و سنجش نیاز بازار اموزش ان را ساخته و پرداخته و در اختیار شماعزیزان قرار دهیم.
پروژه ای که بر اساس و اصل اموزش های پک نوابغ به شما یاد میدهد که چطور در سریعترین زمان ممکن یک پروژه اشپزخانه مدرن را با بهترین کیفیت در اختیار خریدار قرار دهید.
در این پروژه از ابتدا و توسط پلان مورد نظر خود در نرم افزار ۳D MAX شروع به مدلسازی فضای اشپزخانه میکنیم.
پس از اتمام مدلسازی اولیه شروع به جایگذاری و چیدمان لوازم مورد نیاز کرده؛در این بین ابجکت هایی که نیاز به ادیت وفرمت و اندازه خاصی دارند را ویرایش کرده و در نهایت ترکیب کلی ه فضا و لوازم اشپزخانه را ساخته و اماده میکنیم.
سپس وارد مرحله جذاب نورپردازی میشویم.نورپردازی را در ابتدا توسط متریال های خام در صحنه شروع کرده و پس از تست چند بااره بهترین حالت از نظر کیفیت و زیبایی را انتخاب کرده و تنضیمات نهایی را اتخاذ میکنیم و نورپردازی را در مرحله اول به اتمام میرسانیم.همانند تمام پروژه ها پس از نورپردازی مرحله متریال سازی و تکسچرینگ را اغاز میکنیم.متریال سازی این پروژه حرفه ای تر از انچه تصورش را بکنید انجام شده است.جزئی ترین وسایل با حساسیت و دقت بالا با حرفه ای ترین روش ها متریال سازی ها ؛ایجاد کثیفی ؛اثرات و لکه های انگشتان دست؛قطرات اب بر روی میوه ها انجام شده اند و حتی در این اموزش شاهدخواهید بود که بعد از اتمام متریال سازی در نرم افزار ۳D MAX این روند را حتی در نرم افزار فتوشاپ هم ادامه خواهیم داد تا بی نظیرترین متریال ها را ساخته و پرداخته کنیم.طبق روال همیشگی پس اتمام متریال سازی شروع به گرفتن تست رندر خواهیم کرد و در نهایت با بهترین و پیشرفته ترین تنضیمات توسط موتور رندر ویری رندر های نهایی خودمان را خواهیم گرفت.پس از اتمام کار در نرم افزار ۳D MAX و گرفتن رندر ها توسط موتور قدرتمند V-RAY رندرهای مربوطه را جهت انجام پست پروداکشن به نرم افزار PHOTOSHOP انتقال میدهیم.همانطور که از پیش گفته بودیم در نرم افزار فتوشاپ در بعضی از قسمتها متریال ها و رنگ های کار را به بهترین و بالاترین کیفیت ممکن میرسانیم.سپس تمام مراحل پست پروداکشن را با جدیدترین متود های اموزشی تکمیل و رندرهای مورد نظر را ذخیره خواهیم کرد.
آموزش مدلینگ پلان از صفر تا صد در نرم افزار ۳D MAX
بررسی مباحث طراحی معماری پروژه های اجرایی و اشپزخانه
اموزش نورپردازی اخلی حرفه ای
اموزش متریال سازی حرفه ای در ۳D MAX و PHOTOSHP
اموزش تنضیمات رندر این صحنه توسط موتور رندر ویری ۳٫۶
اموزش پست پروداکشن این صحنه
نرم افزار ها: ۳D MAX – PHOTOSHOP
پلاگین ها: -V-RAY – Red Giant – GOOGLE NIKE
مدرس: سید عارف رضوی با ۱۹ سال سابقه و ۳۷ دستاورد جهانی

سرفصل ها

معرفی دوره 00:01:00
جلسه اول Wall 00:11:32
جلسه دوم Cabinet 00:10:28
جلسه سوم Cabinet 00:08:18
جلسه چهارم Lunch 00:06:48
جلسه پنجم 00:11:55
جلسه ششم پک کامل 04:00:00
فروش آنلاین 00:00:00

نقد و بررسی دوره

نا مشخص

امتیاز
  • 5 ستاره0
  • 4 ستاره0
  • 3 ستاره0
  • 2 ستاره0
  • 1 ستاره0

هیچ نقد و بررسی برای این دوره ثبت نشده است.

قيمت رایگان ثبت نامامتیاز: 0 از 0 رای

0

✅ مدرس تایید شده - سیدعارف رضوی متولد 21 مرداد 1365 ساکن قائمشهر مازندران هستم. در سال 92 از رشته مهندسی معماری فارغ التحصیل شدم. سابقه 21 ساله کار با نرم افزارهای CG ( 9 سال بصورت آماتور و 12 سال به عنوان CG Artist را دارم. در حال حاضر مدیر استودیو زاویر در ایران و رهبر تیم رندرینگ در Qoo studio در تورنتو کانادا هستم. سال 2012 با اولین دستاورد بین المللی در سایت CGSociety در اشل جهانی دیده شده و در حاضر کارهای هنری من بیش از 70 مرتبه در مجلات و تاپ گالری های دنیا دیده شده. به امید آینده ای روشن در صنعت CG ایران.

1 دیدگاه
0 شرکت کننده
تیم توسعه و تحقیق گیلارو