آیا خرید محصولات جدید الکترونیکی هدر دادن پول است

به جرات میتوان گفت که کالا های جدید الکترونیکی جذابیت خوبی دارند که به سختی می توانیم از کنار آنها گذر کنیم و از خرید آنها بی خیال شد. باید گفت که این محصولات در شروع نمایش گذاشتن آنها بسیار گران هستند. با توجه به رشد تکنولوژی این لوازم جدید تر هستند اما مشابه های قدیمی آنها هم میتوانند کار مار را راه بیاندازند. و نیازی به خرید مشابه های جدید نیست. شاید بتوان اینگونه تعیریف کرد که گاهی لوازم دست دوم هم لزوما اسیب دیده یا دست دوم نیستند. پیشنهاد میکنیم اگر نیاز به وسایل الکترونیکی دارید حتما سری هم به فروشگاه های لوازم دست دوم بزنید. در بین لوازم دست‌دوم می‌توانیم وسیله‌ی موردنیاز خود را با قیمتی بسیار کمتر پیدا کنیم که اتفاقا کیفیت خوبی دارد و از وسیله‌ی نو چیزی کم ندارد. رنهایت برای کاهش هزینه‌های خود باید تمام خرج و مخارج‌تان را درنظر بگیرید و یادداشت کنید تا متوجه شوید که کجا، هزینه‌ی غیرضروری داشته‌اید. به این ترتیب بهتر می‌توانید هزینه‌های بعدی را کنترل کنید. برای این کار می‌توانید از اپلیکیشن‌های مخصوص برای ثبت و مدیریت هزینه‌های زندگی استفاده کنید.

یکی از نکاتی که باید درمورد هدف‌گذاری برای مدیریت خرج‌ها و هزینه‌ها درنظر بگیرید، این است که درمورد کارهایی که در توان‌تان است، واقع‌بین باشید. به این ترتیب برای دستیابی به اهداف مالی خود، انگیزه‌ی کافی خواهید داشت.
درنهایت با پولی که از این روش‌ها ذخیره کرده‌اید، می‌توانید صورت‌حساب‌های ضروری را پرداخت کنید یا برای چیزهایی هزینه کنید که ضروری هستند و هر بار به دلایل مختلف از فهرست هزینه‌های خود حذف کرده‌اید.

اسفند ۲۲, ۱۳۹۷

۰ پاسخ به "آیا خرید محصولات جدید الکترونیکی هدر دادن پول است"

    ارسال یک پیام

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    تیم توسعه و تحقیق گیلارو