• ورود
  • سبد خرید شما خالی است.

ورود

از الگوریتم شگفت انگیز جدید اینستاگرام ۲۰۱۹ بیشتر بدانید

۱۳۹۸-۰۳-۲۴

خیلی ها به دنبال کسب در امد و همینطور اطلاعاتی از اینکه اینستاگرام چطور میتواند برایشان پول ساز و یا همینطور چگونه بتواننده مخاطبانی که آن ها را به هدف های خاص خودشان برساند پیگیر هستند و این پیگیری از روی موفقیت برایشان حائز اهمیت خواهد بود در ادامه این مطلب میخواهیم در رابطه با الگوریتم و اینکه در اینستا گرام چگونه میتوانید پر قدرت ظاهر شوید برای شما مطالبی آماده کرده ایم امید واریم این مطلب برای شما مفید باشد در ادامه شما را به روش ها و الگوریتم های جدید اینستاگرام دعوت میکنیم.
شاید خیلی از کاربران با الگوریتم جدید اینستاگرام مشکل داشته باشند و شاهد این باشند که پست های انها برای دوستانشان و یا دنبال کنندگانشان دیده نمیشود و بازخورد پایینی از دیده شدن پست های خود باشند با این حال خیلی از کاربران از این الگوریتم جدید اینستاگرام به مجازشان خوش نیایید و این عمل باعث ناراحتیشان شده است. با این حال ما چند راه کار و پیشنهاد برای شما داریم تا خود را با این الگوریتم وقف بدهید.
زمان ارسال پست : بهتر است سعی کنید پست های خود را  در ساعات پر بازدید که ترافیک بیشتری دارد ارسال کنید که بتوان شانس دیده شدن پست رو بالاتر ببرد.
استوری : با توجه به اینکه مهمه در یک ساعت اول بیشترین Engagement رو از فالوورهاتون بگیرین ،بعد از گذاشتن پست ، یه استوری بزارین و اعلام کنین که پست جدید گذاشتین و اونارو دعوت به بازدید از پست بکنین.
پست گذاشتن طولانی : در الگوریتم جدید اینستاگرام یکی از نکاتی که بهش توجه شده مدت زمانی که کاربر روی پست شما می گذرونه ، گذاشتن پست هایی با کپشن هایی با محتوای خوب و طولانی ، ویدیو های جذاب و گذاشتن عکس ها به صورت آلبومی می تونه کمک زیادی به این قضیه بکنه.
درگیر کردن بیشتر مخاطب : با توجه به اینکه تعداد کامنت ها و به اشتراک گذاشتن پست های شما هم مهمه ، در انتهای پست هاتون سعی کنین سوالاتی طرح کنین یا چالش هایی ایجاد کنین و فالوورهاتون رو تشویق به گذاشتن کامنت و ارسال پست به دیگران کنین.
استفاده از هشتگ : در حال حاضر در اینستاگرام امکان گذاشتن تا ۳۰ هشتگ وجود داره ولی گذاشتن هشتگ های زیاد و تکرار در هر پست ممکنه به صورت اسپم در نظر گرفته بشه و shadow شین ، سعی کنین با توجه به موضوع هر پست تا ۵ هشتگ منحصر به فرد بزنین.
یکی از مهمترین چالش ها رو با این الگوریتم پیج هایی خواهند داشت که فالوورهای فیک دارن و دچار مشکلات جدی خواهند شد و خوبیش اینه که پیج ها مجبورن محتوای با کیفیت تری تولید کنن تا بتونن مخاطبین واقعی رو جذب کنن، نگرانی هایی هم برای پیج هایی که دارن به صورت درست کار می کنن هم به وجود اومده بود که امیدوارم با نکاتی که گفتم تا حدی این نگرانی ها کم شده باشه.

۱۳۹۸-۰۳-۲۴
خرداد ۱۳۹۸, ۲۴

۰ پاسخ در "از الگوریتم شگفت انگیز جدید اینستاگرام ۲۰۱۹ بیشتر بدانید"

ارسال یک پیغام