0

آموزش صحیح استفاده از کاندوم و نکاتی برای جلوگیری از بارداری و بیماری ها ۲۰۲۰

بازدید 501

امروز میخواهیم در رابطه با مساله بهداشتی و پیشگیری از بارداری و بیماری های مقاربتی مطالبی را در اختیار شما بگذاریم این موضوع را میتوان آموزش صحیح استفاده از کاندوم، کاندوم زنانه و نکاتی برای جلوگیری از بارداری و بیماری ها بیان کرد به امید آنکه بیماری های مقاربتی در جهان ریشه کن شود و دیگر شاهد این موضوع نباشیم گیلارو در ادامه شما را دعوت به این مطلب می کند امیدواریم که این مطلب برای شما مفید واقع قرار بگیرد.

زمانی که موضوع درباره مسائل جنسی گفته میشود. به جمله معروف پیشگیری بهتر از درمان است میتوان اشاره کرد. اگز شما مدت زیادی از این مسائل به دور بوده اید و یا تازه وارد این بحث میشود بهتر است همین حالا این موضوع را در ذهن خود بسپارید که کاندوم یک وسیله بسیار ضروری که باید قبل از رابطه جنسی همراهتون داشته باشید. و قبل از را مقاربت (شروع رابطه جنسی) به شکل مناسب استفاده کنید.
متاسفانه باید اشاره کرد به غلت نبود آموزش های صحیح و به اندازه. خیلی از استفاده کننده گان از کاندوم و کاندوم زنانه دچار مشکلاتی میشوند که دور از انتظار آنها است. و به طور کل از این اتفاق شوکه میشوند. حال اگر شما هم میخواهید با بیماره های جنسی و بارداری ناخواسته روبرو نشوید. بهتر است با ما در رابطه آموزش استفاده از کاندوم  همراه باشید.
* پیشنهاد می شود. قبل از باز کردن پوشش کاندوم بهتر است دست های خود را ضد عفونی کنید.
هنگام باز کردن کاندوم به لبه مشخص شده زیگ زاگی شکل برای در آوردن کاندوم استفاده کنید. دقت کنید که به لبه خارحی کاندوم با ناخون خود آسیب نرسانید. خیلی آرام با دستی که کاندوم را نگه داشته ایید فشار بیاورید تا قسمتی از کاندوم خارج شود.
کاندوم زنانه
۱ – میتوانید با نگاه کردن متوجه بشوید که کاندوم ار کدام طرف باز میشود. اگر احیانا در محیط تاریکی قرار گرفته ایید و بینایی شما قادر به طرفین کاندوم نبود. با انگشت خود به سمت داخل میتوانید به اندازه یک سانتیمتر فشار بیاورید یا با نگه داشتن انگشت خود در داخل پوشش و گرد کردن ناخن ها از انگشت اشاره و شصت به دور لبه کاندوم متوجه شوید.
۲- حالا برای کشیدن کاندوم بر روی آلت تناسلی خود آماده شوید. دقت داشته باشید که حتما آلت تناسلی کاملا از حالت شل شدگی به حالت سفت شدگی کامل تغیر کند. در این حالت بهتر است سر کاندوم را با یک دست نگه دارید و با دست دیگر به صورت حلقه به دور آلت خود و سر کاندوم را به سمت پایین بکشید. دقت داشته باشید که هوای در سر کاندوم وجود نداشته باشد تا کاملا کاندوم کیپ آلت تناسلی شود.
۳ – اگر زمانی متوجه شدید که کاندوم را اشتباه استفاده کرده ایید و میخواهید جابه جا کنید. آن کاندوم را دور بیاندازید و از یک کاندوم دیگر استفاده کنید. دلیل این کار ممکن است به علت وجود قطرات منی قبل از انزال و نزدیکی چسبیده باشد پس بهتر است که بدون شک از کاندوم دیگری استفاده کنید.

استفاده از روان کننده
اگر کاندوم مورد استفاده شما روان کننده ندارد بهتر است که برای سلامتی شریک جنسی خود از روان کننده های استفاده کنید که حالت آنها به صورت آب باشد و در شرایطی که لایه بیرونی کاندوم هنگام مقاربت خشک شده باشد احتمال پارگی وجود دارد و بهتر است از داروخانه ها لوبریکانت تهیه کنید. سعی نکید از روان کننده ها مثل شامپو، روغن و مایع زیتون و نارگیل استفاده کنید زیرا امکان اسیب رساندن به شریک جنسی وجود دارد.
کاندوم خود را در حالت تغیر دخول دور بیاندازید
اگر در رابطه میخواهید از رابطه دهانی دخول الت تناسلی خود استفاده کنید. حتما کاندوم را در بیاورید یا هر مدلی دیگری برای دخول میخواهید استفاده کنید. در صورتی که رعایت نشود باعث انتقال بیماری و مشکل برای شریک جنسی خود به وجود می آید.
کاندوم زنانه
نکات تکمیلی روش استفاده از کاندوم:
از اونجا که کاندوم ها معمولا از لاتکس درست شده اند، دقت کنید که شما یا پوست شریک جنسیتون به لاتکس آلرژی نداشته باشید. همیشه تاریخ کاندوم رو چک کنید .
اگر نمی دونید که روان کننده ای که در خونه دارید بر پایه آب هست یا نه، اینو بدونید که معمولا اکثر روان کننده ها بر پایه روغن هستند . برای همین باید برید داروخانه و یک روان کننده بر پایه آب تهیه کنید.
اگر از کاندوم مردانه خوشتون نمیاد، شریک جنسیتون میتونه کاندوم زنانه بپوشه تا رابطه ایمنی داشته باشید.
هرگز از یک کاندوم چندبار استفاده نکنید، حتی اگر با آب جوش و صابون شسته باشیدش!
برای مخفی کردن کاندوم استفاده شدتون، اون رو داخل چاه دستشویی و حمام ندازید که بعداً چاه میگیره و گندش درمیاد.
کاندوم های تزئینی و خوش رنگ و نگار معمولا فقط جنبه تفریحی دارند و از نظر حفاظتی کامل نیستند.
کاندوم رو اگر تو جیبتون نگه داری کنید، ممکنه به الیاف کاندوم تحت تاثیر فشار و حرارت بدنتون آسیب های مولکولی برسه که برای یک اسپرم ، یک مولکول یعنی یک دنیای جدید !

مدل های مختلف از کاندوم زنانه
کاندوم زنانه

تحقق من مصادر متعددة xnxx, xnxx, porno, xnxx, porn

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.