آموزش ساخت یک Meeting در ادوبی کانکت

آدوب کانکت محبوب ترین سیستم آموزش مجازی آنلاین را میتوان بهترین سیستم آموزشی آنلاین معرفی کرد چرا که این سیستم تمامی امکانات یک کلاس آموزشی حضوری را دارا است و میتوانید با کمترین هزینه بهترین آموزش را فرا بگیرید. که آخرین نسخه آدوبی کانکت Adobe connect 10.6 می باشد و دانلود آپدیت جدید Adobe connect 10.6 از بهترین مزایایی این سیستم است که همیشه در حال به روز رسانی است

آموزش های ویدیویی

1 – آموزش ثبت نام و شرکت در وبینار
ویژه شرکت کننده

2 – آموزش نحوه ورود به وبینار در مرورگر 
ویژه شرکت کننده

3 – آموزش نحوه ورود با نرم افزار ادوب کانکت در وبينار
ویژه مدرس و شرکت کننده

4 – آموزش كاربردی برای برگزار کننده وبینار
ویژه مدرس

آدوبی کانکت یک سیستم نرم افزاری آموزشی تحت وب می باشد. با توجه به آن که امروزه این تکنولوژی جای آموزش سنتی را در دست گرفته است سیستم آدوب کانکت به عنوان بهترین های این پلت فرم آموزشی شناخته می شود. امروز می خواهیم با هم نگاهی به ساخت یک کلاس میتینگ داشته باشیم.
آموزش ساخت کلاس Meeting در نرم افزار آدوب کانکت
در مرحله اول باید به تب Meetings وارد شویم که در آن قسمت دو زیر شاخه وجود دارد به نام های Shared Meetings و User Meeting حال پس از انتخاب Shared Meetings دو حالت وجود دارید یا از New Folder برای ساخت گروهی از کلاس های میتینگ استفاده کنیم یا از پوشه ای که از قبل ساخته اییم استفاده کنیم و ما از پوشه Gilaro استفاده می کنیم
همانطور که مشاهده میکنید پس از وارد شدن به پوشه گیلارو کلاس های Meeting که از قبل ساخته شده اند وجود دارد. حال ما میخواهیم یک کلاس تعریف کنیم. پس روی دکمه New Meeting کلیک میکنیم تا وارد یک صفحه جدید برای تعریف کلاس شود.
خوب حالا وارد صفحه جدید شده اییم که باید قسمت های را پر کنیم در اول باید نامی برای کلاس انتخاب کنیم. در قسمت بعدی از ما میخواهد که یک آدرس URL پس از نام وب سایت خودمان انتخاب کنیم. بعد از آن توضیحی میخواهد که در رابطه با کلاس به دلخواه میتوانید بنویسید یا بگذرید در قمست بعدی از شما میخواهید که زمان کلاس Meeting خود را زمان بندی کنید و یا مدت زمان کلاس را انتخاب کنید. البته باید متذکر شوم که در صورتی که خود ادمین وارد کلاس باشد هیچ محدودیتی وجود ندارد. در قسمت بعدی زبان را میخواهد که از انتخاب زبان بگذرید و سپس سطح دسترسی دادن به کاربران و دانش آموختگانی که میخواهند وارد کلاس بشوند وجود دارد. در قسمت اول فقط اشخاصی که عضو هستند می توانند وارد کلاس بشوند  در قسمت که تیک خورده است میتوانید هم اعضا و هم افرادی که عضو نیستند بتوانند وارد کلاس بشوند و در قسمت سوم میتوانید مشخص کنید که همه افرادی که لینک کلاس را دارند وارد کلاس بشوند.
خوب حال میرسیم به قسمتی که شما باید مشخص کنید چه افرادی بتوانند وارد کلاس بشوند یا سطح دستری دادن به کاربران روی چه حالتی باشد همانطور که میبینید ما دو کاربر را وارد کردیم. برای وارد کردن کاربران میتوانید از قسمت سمت راست به نام available User And Group به سمت چپ یعنی Current Participants For Gilaro جا به جا کنید. و در قسمت سمت راست میتوانید سطح دسترسی بدهید تا هر یک از کاربران چه نقشی داشته باشند که به سه قسمت تقسیم می شوند گروه اول به نام Participant به عنوان شرکت کننده هستند. گروه دوم میشود Presenter که میتواند به عنوان ارائه کننده درس یا کلاس مشخص شود و گروه سوم که اصلی ترین آنها است به نام Host یا میزبان که بالاترین سطح دسترسی را دارند که میتواند حتی مشخص کند چه کاربری ارائه کننده باشد یا شرکت کنند و یا حتی مدیر باشد پس از اتمام میتوانید یا بر روی Finish یا بر روی Next کلیک کنید در صورتی که بر روی Next کلیک میکنید به صفحه بعد می رود.
خوب حالا به قسمت پایانی تعریف کلاس رسیده اییم. در قسمت اول Send E-Mail Invitations وجود دارد که میتوانید مشخص کنید که دعوت نامه ایی برای کاربرانی که تعریف کرده ایید ایمیل ارسال شود یا خیر. در قسمت بعدی To میتوانید مشخص کنید که این دعوت نامه برای چه اشخاصی و چه گروهی از کاربران ارسال شود. در قسمت Subject میتوانیید عنوان دعوت نامه را مشخص کنید که خود سیستم به صورت پیش فرض متنی را آماده کرده یا خودتان میتوانید عنوان دعوت نامه را تغیر دهید. قسمت بعدی میتوانید با کلیک کردن بر روی دکمه Yes مشخص کنید که ارسال ایمیل شما به پیوست فایل های Outlook مایکرو سافت ارسال شود. و در اخر قسمت Message Body میتوانید متن ارسال شده که به صورت یک قالب پیش فرض وجود دارد را تغیر دهید یا متنی را در این ارسال ایمیل دعوت نامه اضافه کنید و در انتها بر روی دکمه Finish کلیک کنید.
خوب کار ساخت نرم افزار کلاس Meeting  آدوب کانکت به پایان رسید امیدواریم این آموزش برای شما مفید واقع شده باشد.

نکته: جهت استفاده از این سیستم باید حتما نرم افزار سرور را داشته باشید جهت اجاره و خرید سرور ارائه برگزاری میتوانید با واحد پشتیبانی گیلارو در تماس باشید.

مشاهده لیست قیمت پلن های نرم افزار آدوبی کانکت

اگر اطلاعات بیشتری در مورد نرم افزار ادوبی کانکت می خواهید اینجا کلیک کنید.

در صورتی که سوالی در این مطلب آموزشی دارید برای ما ارسال کنید.
منبع گیلارو

۸۸ پاسخ به "آموزش ساخت یک Meeting در ادوبی کانکت"

  1. من یک لپ تاب می خاهم که روی میز من زاهر شود الوته لپ تابش یک ساعته شارژ شود.

  2. سلام . میخوام برای یه بانک کلاس های آموزشی برگزار کنم با صد کاربر همزمان . یکساله . با قرارداد . لطفا پیش فاکتور با ارائه امکانات . و نحوه پشتیبانی .

  3. 1 4 5 6

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیم توسعه و تحقیق گیلارو