3

آموزش ساخت حساب Paypal پی پال

بازدید 247

اگر شما قصد خرید و فروش کالای خود را با استفاده از PayPal دارید،تنها یک حساب شخصی کافی می باشد و اگر شما قصد خرید و فروش کالا را با استفاده از PayPal به عنوان یک کسب و کار را در نظر دارید ، باید یک حساب کاربری برتر یا کسب و کار را راه اندازی کنید .
البته گفتنی است تا اواخر سال ۲۰۱۷ دیگر کشور ها میتوانند از این حساب ها استفاده کنند
یک حساب دانشجویی به دانش آموزان این امکان را می دهد که از والدین خود برای تأمین منابع مدرسه و دیگر اقلام ها، درخواست پول کنند. شما می توانید هر دو حساب شخصی و یک حساب برتر یا کسب و کار باهم داشته باشید. شما همچنین می توانید حساب خود را در هر زمانی که میخواهید تغییر یا ارتقا دهید.

نحوه ساخت یک حساب شخصی در پی پال

به PayPal.com بروید و روی دکمه “ثبت نام”یا (Sign Up( در بالا سمت راست کلیک کنید.
 PayPal به شما دو گزینه که شامل یک حساب شخصی و یک حساب کسب و کار است نمایش می دهد. گزینه حساب شخصی(Personal account) انتخاب کنید و روی Next کلیک کنید.
 در صفحه بعد، نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و گذرواژه خود را تایپ کنید . روی گزینه Next کلیک کنید.
 در صفحه بعدی، آدرس پستی خود و شماره تلفن همراه خود را بنویسید، شما باید تیک گزینه موافقت با سیاست پی پال رادر پایین گزینه ها بزنید، و بر روی دکمه “موافقت و ایجاد حساب”( Agree and Create Account) کلیک کنید.
 حساب پی پال شما ایجاد شده است. گام بعدی شما پیوند دادن کارت اعتباری و / یا حساب بانکی شما با PayPal است. هر زمان که چیزی را با استفاده از پی پال خریداری می کنید از حساب بانکی یا کارت اعتباری شما مبلغی را کم خواهد کرد . درصفحه پیش رو، روی اولین دکمه کلیک کنید تا «شروع به کار» (Get started) کند .
 در صفحه بعد، اطلاعات مربوط به بدهی یا کارت اعتباری را که می خواهید با پی پال پیوند دهید باید وارد کند. سپس بر روی دکمه “لینک کارت”(Link card) کلیک کنید.
 شما هم اکنون می توانید از حساب PayPal خود برای خرید اقلام در eBay و دیگر بازاریابان آنلاین استفاده کنید. این گام به طور معمول ساده است. شما قادر خواهید بود با وجود حساب شخصی خود خرید و فروش را انجام دهید . با این حال، پی پال به شما یک ایمیل تأیید ارسال کرده است که باید آن را تأیید کنید. ایمیل را باز کنید و روی دکمه “تأیید ایمیل من” (Confirm My Email) کلیک کنید.
شما همچنین می توانید یک حساب بانکی را به PayPal پیوند دهید. صفحه حساب شما ظاهر می شود. روی «پیوند بانک یا کارت»(Link a bank or card) روی لینک پایین صفحه کلیک کنید.
 در صفحه ای که روش پرداخت نام دارد، روی دکمه «پیوند کارت یا بانک»( Link a card or bank) کلیک کنید.
 در صفحه پیوند روش پرداخت روی گزینه «پیوند حساب بانکی» (Link a bank accoun) کلیک کنید.
 در صفحه بعد “انتخاب بانک خود” (Select your ban) ، بر روی نام بانک خود کلیک کنید یا روی دکمه “من یک بانک دیگر دارم”( I have a different bank) را کلیک کنید اگر بانک شما در لیست نیست.
 اگر بانک شما در فهرست قرار داشته باشد، در صفحه بعدی از شما خواسته خواهد شد تا نام کاربری و رمز عبور بانکی آنلاین خود را وارد کنید. این اطلاعات را تایپ کنید و سپس بر روی دکمه “Link Bank Instantly” کلیک کنید و حساب بانکی شما بلافاصله به PayPal مرتبط می شود.
 اگر بانک شما در فهرست ذکر نشده باشد، صفحه بعدی از شما می خواهد شماره مسیریابی بانک و شماره حساب بانکی خود را وارد کنید. سپس شماره مسیریابی و حساب را تایپ کنید و بر روی دکمه “موافقت و لینک”( Agree and Link) کلیک کنید.

منبع : آتی زیرون

نظرات کاربران

 •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. علی گفت:

  در ایران ما که تحریم هستیم چطور میتونیم استفاده کنیم که اصلا کارت پی پال یا کارت اعتباری بین المللی نداریم

  1. پژمان صادقی گفت:

   سلام بعضی از شرکت های داخلی در ایران با اطلاعات گذرنامه شما در کشور های خارجی میتونن حساب بانکی افتتاح کنن که در اون بانک برای شما یک کارت ویزا یا مستر کارت ایجاد کنن. بعد از افتتاح حساب شما میتونید برای فعال سازی یا ورفایی حساب پی پال خودتون رو به اون حساب متصل نمایید