چه نوع غذا هایی افزایش “میل جنسی بانوان” را بالا میبرد.

شاید برای شما اهمیت داشته باشد تا صمیمیت رابطه خود را با همسرتان به بالاترین شکل ممکن حفظ نمایید. و یکی از این موارد را میتوانیم به جرات میل جنسی مناسب را برای زوجین معرفی کنیم تا یک زندگی عاطفی زیبا را با هم داشته باشند. اما چه مواردی میتوانند در میل جنسی زنان و بانوان تاثیر گذار باشد. میتوان تغیرات هرمونی و داروهایی نظیر قرص های زد بارداری، کم خواب و خشکی واژن، کمبود عزت نفس را نام برد.
یکی از بهترین راه حل های که میتوانیم به شما بگوییم. تغذیه های مناسب از مواد های مغذی که میل جنسی کم شده فرد را به بالا برساند و مسیر یک زندگی زیبا را هموار نمایید. باید متذکر شد که رژیم های غذایی در شکل گیری میل جنسی تاثیرات به سزایی دارند. اگر که احساس نفخ یا سنگینی داشته باشید میل شما برای یک رابطه جنسی کاهش می یابد. اما به جز تغذیه های سالم، میتوان از مواد های ویژه غذایی دیگری استفاده و مصرف کنید تا با آن ها احساس شادابی و افزایش و جذابیت میل جنسی خود به حد متناسب و بالا برسانید.
حال برای شما نام بیست غذا را عنوان میکنیم تا در مطالب بعدی اطلاعات بیشتری در این زمینه به اشتراک و از اهمیت هر کدام اطلاعاتی را دریافت کنید.
۱ – استیک
۲ – ماهی های چرب مثل سالامون
۳ – تخم مرغ
۴ – شکلات
۵ – جو دوسر
۶ – هلو
۷ – دانه های کاج
۸ – آووکادو
۹ – شاه توت
۱۰ – هندوانه
۱۱ – جنسینگ
۱۲ – بادام
۱۳ – کلم بروکلی
۱۴ – میخک
۱۵ – انجیر
۱۶ – زعفران
۱۷ – کاهو
۱۸ – زنجبیل
۱۹ – میوه و سبزیجات
۲۰ – غلات سبوس دار

مرداد ۳۱, ۱۳۹۶

۰ پاسخ به "چه نوع غذا هایی افزایش "میل جنسی بانوان" را بالا میبرد."

    ارسال یک پیام

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    تیم توسعه و تحقیق گیلارو