آموزش جایگذاری قاب های عکس دیواری

یکی از اصلی ترین و تاثیرگذارترین اصول دکوراسیون داخلی را میتوان به چیدمان و جایگذاری قاب های عکس اختصاص داد چرا که حالت خوب و انرژی گرفتن در محیط مربوط به نحوه قرارگیری تصاوری روی دیوار می باشد و چه بهتر که بتوان این عمل را به زیبایی انجام داد. میتوان المان های به کار گرفته شده در دکوراسیون داخلی و دیوار ها با از رنگ، بافت و مبلیمان و دیگر عناصر در یک خانه را به کار گرفت در در کنار هم قرار گرفتن ایده و المان های اصولی زیبای خانه را میتوان بهتر کرد. هنر ترفند ها دکوراسیون داخلی با این هماهنگی در فضای داخل صورت هوشمندانه باید باشد. در دکوراسیون خانه اقلام دکوری را میتوان تا حدی زیادی توجه به سبک و سلیقه انتخاب نمود و این عوامل مهم است. شاید برای شما این اتفاق افتاده است تا روی دیوار اتاقی ترکیبی از قاب عکس های گوناگون توجه شما را به خود جلب نماید و چیدمان این عکس و قاب های دیواری برایتان بسیار ساده اما زیبا به نظر برسد اما نکته مهم در این چیدمان زیبا رعایت نظم و ترتیب قرار گیری و طراحی اصولی است. در ادامه این مطلب جند نمونه از الگوهای زیبا برای جایگذاری و چیدمان قاب عکس های دیواری در سایز و شکل های مختلف جمع آوری شد تا به شما کمک کند با الگو قرار دادن آنها و یا ایده گرفتن از این الگو ها و با حس به کارگیری هنری و خلاقیت خودتان دیوار های ساده را به دیوارهای بسیار زیبا و شکیل ایجاد کنید. با ما همراه باشید تا نگاهی به تصاویر و الگو های دیواری بیاندازیم.
آموزش جایگذاری قاب های عکس دیواری
آموزش جایگذاری قاب های عکس دیواری
آموزش جایگذاری قاب های عکس دیواری
آموزش جایگذاری قاب های عکس دیواری
طراحی های که مشاهده کردید از قسمت های مختلف در یک منزل میباشد. حال میخواهیم از الگو های در دیوار پشت مبل به صورت مفهومی با اشکال متفاوت نگاهی می نماییم.
آموزش جایگذاری قاب های عکس دیواری
ممنون که در این مطلب همراه ما بودید اگر نظر یا پیشنهادی در رابطه با دکور و نحوه چیدمان قاب های عکس دیواری دارید حتما با ما به اشتراک بگذارید.

اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۷

۰ پاسخ به "آموزش جایگذاری قاب های عکس دیواری"

    ارسال یک پیام

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    تیم توسعه و تحقیق گیلارو