• ورود
  • سبد خرید شما خالی است.

ورود

چطور در IGTV ویدیو آپلود کنیم ۲۰۱۹

۱۳۹۸-۰۳-۲۴

خیلی از اشخاص و همینطور مجموعه های انتفایی و یا غیر انتفایی برای اینکه بتوانند مجموعه خود را به مخاطبان نشان دهند نیاز به ویدیوهایی بیش تز از یک دقیقه دارند و بهترین شبکه اجتماعی که در ایران میتوان به جرات گفت اینستاگرام می باشد. با این حال ما میخواهیم به شما آموزش اینکه چطور در ای جی تی وی یک کانال بسازید و همینطور چگونه ویدیو خود را در آن آپلود کنید نشان دهیم پس شما را دعوت میکنیم در ادامه با ما همراه باشید تا با نحوه چگونگی ایجاد کانال و اپلود کردن ویدیو در این شبکه اجتماعی محبوب نشان دهیم.
با توجه به رشد روز افزون شبکه اجتماعی اینستاکرام و فراگیر شدن این پلتفرم در ایران مخاطبان و علاقمندانی را جهت به اشتراک گذاری محتوا جلب کرده است. چه افرادی که به صورت شخصی محتوا به اشتراک میگذارند و چه به صورت کسب و کار به این پلت فرم روی آورده اند امروز میخواهیم مطلبی در رابطه با چگونگی ارسال ویدیو در IGTV آی جی تی وی اینستاگرام برای شما به اشتراک بگذاریم. و امیدواریم این مطلب آموزشی برای شما مفید واقع شود. پس در ادامه با ما همراه باشید.

نحوه ارسال ویدیو در IGTV آی جی تی وی اینستاگرام

در قدم اول اپلیکیشن اینستاگرام خود را باز کنید و در صفحه فید (خانه) بر روی دکمه IGTV کلیک نمایید.

پس از آن بر روی اکانت کانال خود کلیک نمایید.

سپس صفحه اخصاصی کانال شما باز می شود. بری روی دکمه به علاوه کلیک کنید تا به قسمت گالری ویدیو های خود بروید

حال در صفحه گالری ویدیو های خود ویدیویی که میخواهید در IGTV آپلود کنید را انتخاب کنید.

پس از انتخاب اپلیکیشن به شما ویدیو را به صورت پیش نمایش نشان می دهد تا اگر مشکلی بود اصلاح نمایید در این قسمت بر روی دکمه Next کلیک نمایید.

پس از تایید ویدیو شما حال باید عنوان خود را در قسمت Title و توضیحات خود را در قسمت Description بنویسید. در صورتی که میخواهید برای ویدیو خود قبل از نمایش تصویر کاوری داشته باشید بر روی تصویر فعلی ویدیو خود Edit Video کلیک کنید. و تصویر کاور خود را از گالری انتخاب کنید. درصورتی که بخواهید ویدیو شما در پست های خود نمایش دهید گزینه Post A preview را روشن کنید و چنانچه بخواید در فیسبوگ هم به اشتراک بگذارید تیک روبه روی Make Visible on Facebook را هم روشن کنید. در انتها بر روی گزینه Post کلیک نمایید تا ویدیو شما برای بارگزاری آماده شود.

حال ویدیو شما در حال آپلود شدن است.

در صورتی هنوز کانال نساخته اید میتوانید به پست زیر مراجعه کنید
چطور در IGTV کانال ایجاد کنیم

۱۳۹۸-۰۳-۲۴
خرداد ۱۳۹۸, ۲۴

۰ پاسخ در "چطور در IGTV ویدیو آپلود کنیم ۲۰۱۹"

ارسال یک پیغام