• ورود
  • سبد خرید شما خالی است.

ورود

در ۱۱ IOS پیامک های مزاحم را مسدود کنید.

یکی از مشکلاتی که متوان اشاره کرد پیامک های تبلیغاتی و اسپم برای استفاده کننده گان از گوشی های موبایل است. در روز چندین بار ما شاهد پیامک های تبلیغاتی چه از سمت اپراتورهای موبایل و شرکت های دیگر هستیم. اما در ورژن ۱۱ IOS یک قابلیت خوبی که وجود دارد مسدود سازی پیامک های تبلیغاتی است.
سیستم عامل شرکت اپل IOS 11 قابلیت جدید مسدود سازی پیام های اسپم را بر روی این ورژن خود اضافه کرده است تا در زمانی که بخواهید به راحتی بتوانید جلوی این پیامک های مزاحم و وقت گیر را بگیرید.
غیر فعال کردن پیام های اسپم چگونه انحام می شود؟
این برنامه جدید نیاز دارد تا با نصب یک برنامه شخص ثالث برای فیلتر کردن دارد. زمانی که نرم افزار را نصب می کنید و به آن اجازه می دهید تا پیامک های اسپم و هرز را فیلتر کند. آیفون بعضی از پیام های متنی را به منضور مسدود کردن برای نرم افزار ارسال می کند. به ویژه زمانی که پیامکی را دریافت میکنید. گوشی اپل آیفون شما شماره تلفن فرستنده پیام یا ادرس ایمیل و محتتویات پیام دریافت شده را به این سرویس ارسال می کند.
اگر شخصی که برای شما پیام ارسال کرده است. از لیست مخاطبان شما باشد یا اگر شماره تلفن فردی باشد که حداقل سه بار با آن تماس گرفته ایید. به صورت خودکار در لیست مورد اعتماد ها قرار میگیرد. و به این برنامه فرستاده نمیشود. اپلیکیشن برای مسدود سازی پیام های اسپم میتواند به طور کامل پیام های SMS را یا روی گوشی پردازش کند یا اینکه برای اسکن به یک سرویس آنلاین ارسال کند. این کار باعث می شودتا برنامه مختوای پیام ها را پردازش و آنالیز کند. و با توجه به محتوای موجود در پیام، اسپم های احتمالی را فیلتر کند.
باید متذکر شد یکی از بهترین برنامه های موجود در این خصوص هیا نام دارد توسعه دهندگان این نرم افزار ادعا دارند که تمام پیامک های ارسال شه به هیا به منظور فیلترینگ به صورت ناشناس به سرور های این نرم افزار ارسال می شوند و در انجا به عنوان پیام خوب یا هرزنامه اسپم شناخته و نشانه گذاری میشوند. این نرم افزار به هیچ عنوان محتویات پیام های دریافتی را ذخیره نمیکند.
چگونه در سیستم I Message فرستنده های ناسناس را حذف و فیلتر کنیم.
برای انجام این کار می توانید به قسمت Settings > Messages > Unknown & Spam screen رفته و گزینه فیلتر فرستنده های ناشناس (Filter Unknown Senders) را فعال کنید. پس از فعال سازی در بخش پیام ها دو تب، یکی برای «Contancts & SMS» و دیگری برای «Unknown & Junk» را خواهید داشت.
چطور در IOS 11 امکانات فیلترینگ را فعال کینم؟
رای فعال کردن این قابلیت، بعد از نصب برنامه، به‌ مسیر Settings -> Messages -> Unknown & Spam بروید و گزینه Hiya در زیر SMS Filtering را فعال کنید. در این قسمت یک پیام هشدار در رابطه با مسائل حریم شخصی روی صفحه نمایان می‌شود.
هنگامی که مجددا برنامه پیام را باز می کنید پیام ها را در دو تب مشاهده خواهید کرد؛ یک تب «iMessage & SMS» است و تب دیگر با نام «SMS Junk» ظاهر می‌شود. اگر یکی از پیام‌های دریافتی وارد بخش SMS Junk شود، هیچ نوتیفیکیشنی دریافت نمی‌کنید، اما بد نیست سری به این تب بزنید چرا که ممکن است پیام‌های واقعی به طور اشتباه به‌ این بخش ارسال شده باشند.

آبان ۱۳۹۶, ۸

۰ پاسخ در "در ۱۱ IOS پیامک های مزاحم را مسدود کنید."

ارسال یک پیغام