• ورود
  • سبد خرید شما خالی است.

ورود

چگونه هیستوری اینستاگرام را پاک کنیم

۱۳۹۶-۰۷-۰۴

در خیلی از موارد اشخاص دوست دارند تاریخچه جستجو های که در شبکه اجتماعی اینستاگرام  را دارند پاک کنند. و امروز درباره چگونگی پاک کردن اطلاعات کش و هیستوری اینستا گرام در خدمت شما هستیم
مرحله آول

در مرحله اول باید وارد اینستاگرام خود شوید. سپس در نوار پایین وارد بخش پروفایل خود شوید. در این بخش در قسمت بالایی و سمت راست آیکون ۳ نقطه یعنی تنظیمات را انتخاب و باز کنید. ما این آموزش را بر روی سیستم عامل ios انجام داده ایم اما برای اندروید هم مراحل به همین شکل می باشد.
مرحله دوم
.
حال صفحه باز شده را به سمت پایین اسکرول کنید و به انتهایی ترین قسمت بروید. در این بخش سه گزینه بصورت آبی رنگ مشاهده می کنید. گزینه Clear Search History را بزنید.
مرجله سوم

سپس اینستاگرام از شما سوال خواهد کرد که آیا مطمئن هستید که می خواهید این دستور را انجام دهید. حال گزینه Yes, I’m Sure را انتخاب کنید.
مرحله چهارم

اکنون تاریخچه جست و جو ها پاک شده است. اما توجه داشته باشید که پاکسازی سابقه جست و جو در اینستاگرام بصورت کامل نیست و هنوز اینستاگرام افرادی را که اخیرا یا اغلب با آن ها در ارتباط بودید را در این پنل نمایش می دهد.

با این حال سابقه جست و جوی اصلی خود را پاک کرده اید و به راحتی می توانید از اینستاگرام خود لذت ببرید و در زمان های لازم به سرعت این تاریخچه را پاک سازی کنید.

۱۳۹۶-۰۷-۰۴
مهر ۱۳۹۶, ۴

۰ پاسخ در "چگونه هیستوری اینستاگرام را پاک کنیم"

ارسال یک پیغام